L. Mizgirytė-Latour: „Žmonės 2018“ apdovanojimai: 6 stiliaus tendencijos

Stilingi svečiai / Žmonės.lt koliažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-22 15:37
Geras vakaras neįmanomas be gero dekoro, o svečių stilius yra maloniausia akiai dekoro dalis. „Žmonės 2018“ apdovanojimų vakarėlyje „Compensa“ rūmuose stulbinamo dekoro netrūko – nuo teatrališkų suknelių ir kostiumų, spindesio, madingų spalvų iki klasikinių vakarinių derinių. Išskyriau 6 ryškiausias renginio svečių stiliaus kategorijas.

Mada – tai kūryba

Prisiekusiems mados gerbėjams tokie renginiai yra proga švęsti madą ir ja mėgautis, per daug nekvaršinant galvos aprangos kodais ir kitais formalumais. Šioje kategorijoje – ryškiausi vakaro svečiai – ekstravagantiški, unikalūs, ryškūs, pastebimi.

Peniuarai

Gundančius apatinius primenančios šifono, tiulio, gipiūro, nėrinių suknelės – viena iš tendencijų, kuri apsuko apie savo mažąjį pirštelį tiek gatvės, tiek podiumo mados mylėtojus.

Spalvų teorija

Vakarėliai dažniausiai – juodi, nes juoda universali, visoms tinka, bla bla bla. Vienu metu išvysti visas spalvų rato spalvas skoninguose deriniuose yra kuo rečiausias įvykis ne tik Lietuvoje.

Modernios ir klasikinės minimalistės

Nuo karalienės Viktorijos laikų inspiruoto silueto, klasikinio baltų marškinių ir juodo sijono derinių iki ultramodernaus minimalizmo: su juoda ir balta neparašausi (ypač raudonos apsuptyje).

Naujoji juoda – tai raudona

Neoficialią, tačiau konkurencijos nemačiusią pastarųjų sezonų spalvą – aitrią, gryną ir galingą raudoną rinkosi ne tik damos, bet ir jų kompanionai.

Spindesys

Nors metaliniai spindesiai, žvyneliai smagiai įsisuko į kasdienį garderobą, tačiau nepasiginčysi, kad spindesys ir raudonas kilimas yra neišskiriamas duetas.

Visą „Žmonės 2018“ apdovanojimų svečių galeriją galite pažiūrėti čia.

www.lauralatour.com

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai