L. Mizgirytė-Latour: „Žmonės 2018“ apdovanojimai: 6 stiliaus tendencijos

Stilingi svečiai / Žmonės.lt koliažas
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Geras vakaras neįmanomas be gero dekoro, o svečių stilius yra maloniausia akiai dekoro dalis. „Žmonės 2018“ apdovanojimų vakarėlyje „Compensa“ rūmuose stulbinamo dekoro netrūko – nuo teatrališkų suknelių ir kostiumų, spindesio, madingų spalvų iki klasikinių vakarinių derinių. Išskyriau 6 ryškiausias renginio svečių stiliaus kategorijas.

Mada – tai kūryba

Prisiekusiems mados gerbėjams tokie renginiai yra proga švęsti madą ir ja mėgautis, per daug nekvaršinant galvos aprangos kodais ir kitais formalumais. Šioje kategorijoje – ryškiausi vakaro svečiai – ekstravagantiški, unikalūs, ryškūs, pastebimi.

„Žmonės 2018“ apdovanojimai: mada – tai kūryba (7 nuotr.)
+1

Peniuarai

Gundančius apatinius primenančios šifono, tiulio, gipiūro, nėrinių suknelės – viena iš tendencijų, kuri apsuko apie savo mažąjį pirštelį tiek gatvės, tiek podiumo mados mylėtojus.

„Žmonės 2018“ apdovanojimai: peniuarai (5 nuotr.)
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
+2

Spalvų teorija

Vakarėliai dažniausiai – juodi, nes juoda universali, visoms tinka, bla bla bla. Vienu metu išvysti visas spalvų rato spalvas skoninguose deriniuose yra kuo rečiausias įvykis ne tik Lietuvoje.

„Žmonės 2018“ apdovanojimai: spalvų teorija (8 nuotr.)
+2

Modernios ir klasikinės minimalistės

Nuo karalienės Viktorijos laikų inspiruoto silueto, klasikinio baltų marškinių ir juodo sijono derinių iki ultramodernaus minimalizmo: su juoda ir balta neparašausi (ypač raudonos apsuptyje).

„Žmonės 2018“ apdovanojimai: modernios ir klasikinės minimalistės (4 nuotr.)
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
+1

Naujoji juoda – tai raudona

Neoficialią, tačiau konkurencijos nemačiusią pastarųjų sezonų spalvą – aitrią, gryną ir galingą raudoną rinkosi ne tik damos, bet ir jų kompanionai.

„Žmonės 2018“ apdovanojimai: naujoji juoda – tai raudona (7 nuotr.)
+1

Spindesys

Nors metaliniai spindesiai, žvyneliai smagiai įsisuko į kasdienį garderobą, tačiau nepasiginčysi, kad spindesys ir raudonas kilimas yra neišskiriamas duetas.

„Žmonės 2018“ apdovanojimai: spindesys (5 nuotr.)
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
+2

Visą „Žmonės 2018“ apdovanojimų svečių galeriją galite pažiūrėti čia.

Pramogų pasaulio apdovanojimų „Žmonės 2018“ raudonasis kilimas (308 nuotr.)
+302
Skaitykite daugiau