L. Mizgirytė Latour: Metalinis spindesys kasdienai

Gatvės stilius / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-15 08:53
Viena ausimi nuklausiau pokalbį: „Sidabriniai batai?! – aikteli viena. – Prie ko tu juos derinsi? Ieškosi sidabrinių kelnių? Sidabrinės suknelės?“. Nedaryčiau to, mintyse burbtelėjau. Nors dizaineriai nespjauna į nuo galvos iki kojų metalinio atspalvio derinius – tokių buvo daug „Chanel“, „Christopher Cane“, „Jil Sander“, „Paco Rabanne“, „Wanda Nylon“ kolekcijose, suderinti skirtingas metalo spalvas gali pasirodyti aukštasis pilotažas ar / ir skirta tik ekstravagantiškoms mados sieloms ar tik vakarui. Visai ne!

Metalo spalvos yra laikomos neutraliomis, o tai reiškia, kad jas derinti turėtų būti lengva. Tačiau daugelis vengia metalinio spindesio, nes, na – spindesys visgi.

Kuklintis nevalia. Pamenate seną posakį, „jei nežinai, kokią spalvą rinktis, rinkis juodą“, taikomą visiems mados klausimams spręsti? Šiuolaikinis atsakymas būtų rinkis metalą. Juolab kad šaltuoju sezonu metaliniai atspalviai tampa ypač aktualūs, tačiau jie vienodai universalūs visais sezonais. Vienas metalu spindintis derinio elementas suteikia deriniui kompleksiškumo ir išbaigtumo, kaip papuošalas: avalynė, rankinės, sijonas ar striukė.

Roberta Benteler
Roberta Benteler

Nors metalo spindesio suknelės idealiai tiks artėjantiems kalėdiniams ir naujamečiams vakarėliams, tačiau metalinis plisuotas sijonas bus universalesnis: derinamas su sportiniais bateliais ir sunkiasvoriu megztiniu ar džemperiu kasdienai, o su aukštakulniais ir vienspalve palaidine – vakarui.

Vida Press iliustr.
Vida Press iliustr.

Metalo spindesio – dygsniuota pūkinukė ar verstos dirbtinės odos oversize švarkas, nors savo įspūdžiu ryškesni nei, sakykim, sijonas (nes arti veido – akis pirmiausia pastebi tai, kas arčiausiai veido), tačiau derinama su įprastais, faktūriškais daiktais praturtins derinį.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

O metalu spindinčios rankinės, aulinukai, sportiniai bateliai išspręs visus „nežinau, ką autis / kaip derinti“ klausimus be dažnai sunkiasvorės, nors ir įprastos juodos. Metalo spindesio aksesuarai yra nekonfliktiški, ir nors, sakykim, auksas ar varis sugestijuoja spalvą, tačiau juos žymiai lengviau derinti (nei geltoną ar oranžinę) dėl sugebėjimo atspindėti šalia esančias spalvas.

www.lauralatour.com

Elaima.lt

Naujausi straipsniai