L. Mizgirytė-Latour: Madingiausia vasaros kapsulė (II)

Irina Lakicevic / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Jei jūsų – kaip mano – vasaros garderobas susideda iš 90 proc. suknelių (jame – net suknelė-kombinezonas po daržą kapstytis), tada toliau nebeskaitykite. Bet, numanau, yra, kam suknelių neužtenka ar (ginkdie) jos net nepatinka. Nes vasarą, be darbo, smagu kepsninę su draugais pasikurti, atostogų prie jūros išmauti, po vakarinį miestą pasiganyti, kaime supynėse ant šakos pasisupti (ar daržus paravėti – prioritetus susidėliokite pačios). Tai štai – 2017 vasaros garderobas-kapsulė: turėdamos šiuos drabužius ir batus, nepritrūksite derinių jokioms vasaros progoms.

Lietuvoje vasara trumpa, todėl siūlyčiau juodulius ir pilkumus palikti žiemai ir tamsai ir rinktis vasariškiausias spalvas ir raštus, kad prisiminimų (ir gražių nuotraukų) užtektų iki kitos vasaros. Be spalvų, svarbu audiniai, nes niekas taip nesugadina dienos, kaip prikibę, prakaito dėmių išmarginti drabužiai. Audiniai-gelbėtojai: liocelis, viskozė, ramė, denimas, šilkas (ne atlasinis), medvilnė, linas ir jų mišiniai (laisvas kritimas svarbu). Audiniai-kenkėjai, t. y. netinkami vasarai – akrilas, poliesteris, acetatas.

Viskas, ko reikės madingai vasarai (30 nuotr.)
+24

Denimo švarkelis

Denimo švarkas gali atrodyti kasdieniškai, kai suderintas su šortais, plevėsuojančia suknele, kombinezonu, ar profesionaliai – su nepriekaištingai išlygintomis kelnėmis ir marškiniais.

#seoulfashionweek @handinfire | ???? @iamalexfinch @voguemagazine #streetstyle #fashion #blogger #fall17 #fashionweek #seoul #tiffanyhsu

A post shared by Style Sight WorldWide (@stylesightworldwide) on

Lino palaidinė, viskozės marškiniai ir atvirkščiai

Per karštį ir ne tik – šie audiniai geriau nei medvilnė palaiko stabilią kūno temperatūrą.

Up close and pretty cute. #CarlitaDress

A post shared by Reformation (@reformation) on

Trikotažo marškinėliai

Tikriausi gelbėtojai, kai „nėra, ką rengtis“ – su šortais, kelnėmis ir džinsais, po megztiniu, švarku ir kombinezonu.

Balti džinsai

Vasaros be baltų džinsų nebūna. Bijančioms storinančio efekto (baltos spalvos storinamoji savybė yra senas mitas), siūlyčiau rinktis raw denimo su vos 1 proc. elastano arba visai be jo – tokie džinsai spusteli ir išlygina ten, kur reikia, ir tobulai dera tiek su ryškiomis, tiek su neutraliomis spalvomis.

#styleday23 #monthofstyle #sunday #whitedenim #pastels #messengerbag #sweater #coffeerun #leisurelife #relax #sneakers

A post shared by style ???? by EK (@stylelovebyek) on

Įsispiriamos basutės ir muko šlepetės

Be to, kad šie – sezono madingiausi bačiukai, jie dar ir patogūs ir nekeliantys jokių stiliaus kančių. Įsispiriamos basutės tiks nuo ryto iki vakaro ir tobulam pedikiūrui parodyti. O muko šlepetės – sunku įsivaizduoti, prie ko jos netiktų. Jei garderobas spalvingas ir raštuotas, rinkitės neutralių atspalvių avalynę. Jei drabužiai santūrių spalvų – niekas nesumodernins derinio labiau nei grynos spalvos basutės ar siuvinėtos šlepetės.

#details #mules #green #satinmules #streetstyle #springlook #fashion #inspiration

A post shared by Carolina Freitas (@bycarolinafreitas) on

New shoes #pink #mules #bows #ootd

A post shared by Beth (@budson87) on

Balti sportiniai bateliai

Šaltomis ir / ar lietingomis vasaros dienomis balti sportiniai bateliai padės išlaikyti gero skonio kryptį.

Kūno spalvos apatiniai

Be nėrinių ir kaspinėlių. Lyg ir savaime suprantama, ar ne? Iš patirties sakyčiau, kad ne visoms – nieko nėra blogiau, nei persimatanti ar lendanti balta ar kokia vampyriška raudona / juoda nėriniuota liemenėlė ir kelnaitės (prie blogio priskirčiau silikonines petnešas). Jei persimatyti turi (esama variantų), rinkitės braletę, maudymosi kostiumėlio viršų. Kūno spalvos arba juoda, lygi, nepakietinta liemenėlė, su keičiamų pozicijų ir nuimamomis petnešomis – visiems gyvenimo atvejams. Jokių ten papūpsinimų geriau nereikia – gero skonio vardan.

All our styles now available in peach ???????? Link in bio.

A post shared by The Nude Label (@thenudelabel) on

Maudymosi kostiumėlis

Ne tik pūkštelėjimui į vandenį. Vienspalvio maudymosi kostiumėlio viršus tobulai persimato po kiauraraščiais megztiniais ar permatomomis palaidinėmis.

AIMEE New Khaki Italian-made Velvet

A post shared by TRIANGL (@triangl) on

Pinta rankinė

Visai vasarai užteks vienos: ji ne pliažinė, o geometriška: dėžutės, lagaminėlio, kibirėlio formos rankinė. Arba Jane Birkin mėgstamiausias – tiesiog pintas krepšiukas.

Skaitykite daugiau