L.Mizgirytė-Latour: kaip dėvėti klasiką ir karščiausias tendencijas Paryžiuje

Paryžiaus gatvės stilius / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Iš Niujorko gatvės madistų pasimokėme, kaip atrodyti stilingai per šalčius ir šlapdribą, o štai iš paryžiečių, per mados savaitę merkiamų lietaus, – kaip atrodyti, tarsi tik tokiam orui visą madingiausią garderobą ir planavo.

Paryžietės geriau nei bet kas kitas moka derinti nesenstantį klasikinį drabužį – lietpaltį, kuris, kaip ta maža juoda suknelė, transformuojasi pagal dėvėtojos charakterį ir stilių. Šalia lietpalčio – ir karščiausios tendencijos: korsetai, permatomos suknelės, sultingos spalvos, kelnės aukštu juosmeniu ir gatvinių idėjos, kaip visa tai dėvėti.

Lietpaltis

Klasikinis – smėlio spalvos – ar oranžinis? O gal permatomas? Lakinis? Odinis? Visi geri!

Lietpaltis / Vida Press nuotr.

Permatoma suknelė

Permatomos suknelės su odiniais baikerių švarkais, militaristinėmis parkomis, pilotinėmis striukėmis ir kerziniais batais – ne ašaringoms romantikėms. Jeigu išsiruošėte ne į mados savaitę, permatomą suknelę sluoksniuokite su džinsais.

Lietpaltis / Vida Press nuotr.

Optimistiškos spalvos

Skirtingai nuo kitų mados didmiesčių, kuriuose dominavo sezono favoritė raudona, Paryžiuje mirgėjo visas spalvų spektras. Ypač – dviejų ar trijų stiprių spalvų deriniai arba viena spalva nuo galvos iki kojų.

Lietpaltis / Vida Press nuotr.

Kelnės aukštu juosmeniu

Norite kojų „iš pažastų“? Kelnės aukštu juosmeniu – pats stilingiausias būdas sukurti tokį įspūdį. Plačios geriausiai atrodys su pasislėpusiais po jomis aukštakulniais, o su siauromis tiks viskas – sportbačiai, plokščios balerinos, „kaladėlės“ (block heel) ir klasikiniai stiletai.

Lietpaltis / Vida Press nuotr.

Korsetas

Truputį fetišo stiliui nepatrukdys – korsetas, korsetinis diržas ar tik korsetinis suvarstymas – visai nesvarbu, mėgstate klasiką ar neišlendate iš athleisure kiauto. Ant palto, marškinių, suknelės ar džemperio – korsetai yra geras būdas siluetui suteikti smėlio laikrodžio formą.

Lietpaltis / Vida Press nuotr.

Įkvepiantys gatvės stiliaus deriniai – albume.

Paryžiaus mados savaitės gatvės stilius (44 nuotr.)
+38
Skaitykite daugiau