L. DiCaprio mergina Camilla: „23 metų amžiaus skirtumas mums nėra kliūtis“

Camila Morrone ir Leonardo DiCaprio / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Nepaisant to, kad aktorius Leonardo DiCaprio iki šiol turėjo tikro širdžių ėdiko statusą, panašu, kad dabartiniai jo santykiai su Camila Morrone – gan rimti. Tai patvirtino ir pati Camila, vis dažniau kalbanti apie judviejų santykius.

Su gražuole Camila Leo susitikinėja jau daugiau nei metus. 22-ejų modelis bei aktorė vasaros viduryje susipažino ir su Leonardo tėvais. Artimi porai šaltiniai vieną užsienio leidinį patikino: „Jie daug laiko praleidžia kartu, galima sakyti jau kurį laiką drauge gyvena.“

Nors pora kartu jau daugiau nei metus, jie vis dar vengia viešų renginių ir juose nesirodo kartu.

„Camila beveik visą laiką pasilieka pas Leonardą. Jų santykiai – tvirti, pora puikiai sutaria“, – teigė kitas šaltinis. Apie tai, kad judviejų santykiai rimti, prakalbo ir Camila. Pasak jos, didelis amžiaus skirtumas poros negąsdina. Priešingai, tai netgi privalumas.

Leonardo DiCaprio ir Camila Morrone / Vida Press nuotr.

„Holivude, o ir visame pasaulyje, yra daugybė istorijų, kai santykiuose esančius žmones skiria nemažas amžiaus skirtumas, – kalbėjo C. Morrone. – Amžiaus skirtumas mums nėra kliūtis. Manau, kad kiekvienas turi teisę susitikinėti su tuo, kuo nori“.

Mergina patikino puikiai suprantanti, kad apie ją ir 45-erių Leonardo DiCaprio nuolat sklinda kalbos. Daugelis sau leidžia tikinti, kad Camila garsia tapo vien tik aktoriaus dėka. Tačiau ji to ir neketina neigti, be to, sako, jai ir pačiai būtų smalsu aptarinėti garsenybes.

„Tikriausiai ir man tai būtų įdomu“, – svarstė ji.

Camila – modelis ir pradedanti aktorė, tačiau jai nereikia skintis kelio į pramogų pasaulį (antra vertus, geras užtarėjas visada puiku). Ji šiam pasauliui priklauso nuo gimimo: tėvai Lucila Solá ir Maximo Morrone – aktoriai ir modeliai, perdavę puikų genų rinkinį dukrai. O didžiausias Camilos sėkmės garantas – jos patėvis garsusis aktorius Alas Pacino. Su šia žvaigžde jos motina, išsiskyrusi su pirmuoju vyru ir atvykusi į Valstijas, susipažino 2007 metais. Žaviai besišypsanti aukšta brunetė argentinietė, tuomet – kiek daugiau nei trisdešimties, nesunkiai apsuko galvą veik keturiais dešimtmečiais vyresniam Pacino.

Aktorius, be kita ko, turintis tris vaikus (dvyniai Antonas ir Olivia net jaunesni už Camilą), tapo tikru tėvu mylimos moters dukrai (ją augino nuo dešimties metų). Esama versijos, kad pats Alas ir supažindino Camilą su Leonardo – juk abu aktoriai yra geri draugai, o DiCaprio itin vertina „Krikštatėvio“ žvaigždės talentą.

Skaitykite daugiau