L. Adomaitis paneigia mitą apie santuoką: Mes su žmona absoliučiai viską darome kartu

Linas ir Irma Adomaičiai Maltoje / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-26 13:57
Karjeros dvidešimties metų jubiliejų neseniai atšventęs Linas Adomaitis paneigs mitą apie sėkmingą santuoką. LNK laidoje „Kitu kampu“ antradienio vakarą dainininkas bus atviras – kol vieni kalba apie tai, kad sutuoktiniams reikia dalį laiko praleisti atskirai, jiedu su žmona Irma absoliučiai viską daro kartu.

Anot atlikėjo, kai randi savo žmogų, su juo gali laiką leisti be pertraukų ir nepavargdamas. „Gal dėl to mums yra gera kartu net dirbti. Mes kartu, nes mūsų požiūriai labai sutampa. Pavyzdžiui, praėjusį mano turą po Lietuvą mes organizavome kartu su žmona, be jokių agentūrų ar vadybininkų. Ir turas buvo labai sėkmingas! Mūsų tandemas su Irma yra labai stiprus“, – laidoje pasakos L. Adomaitis.

Dainininkas pokalbio metu tikins, kad jie su žmona yra komanda, kuri įveikia net ir pačius sudėtingiausius gyvenimo iššūkius: „Mes kartu gyvenam, kartu dirbam, kartu keliaujam, kartu džiaugiamės, kartu liūdim. Mes viską darome kartu“.

Laidoje L. Adomaitis prisimins, kad žmona jo dėmesį patraukė akimirksniu. Prieš maždaug dešimt metų jie vienas kitą pamatė pirmą kartą. Dainininkas pasakos, kad Irma tuo metu dirbo didelėje įmonėje, kuri suorganizavo savo darbuotojams kalėdinį renginį: „Ten buvo labai prašmatnus renginys su įvairiomis užduotimis darbuotojams ir komandiniais pasirodymais. Aš buvau komisijoje, o Irma buvo laimėtojų komandoje. Po to apsikeitėm kontaktais ir pradėjom susitikinėti.“

Po dvejų metų draugystės pora susituokė. „Manau, viskas yra labai paprasta, kai atrandi savo antrąją obuolio pusę, kai turi žmogų, kurį myli ir nori jam atiduoti savo gyvenimą, kai gali jam nusileisti ir dėl jo pakovoti.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai