Kylie Minogue sužadėtinis pakurstė gandus apie jau neva įvykusias vestuves

Kylie Minogue ir Joshua Sasse / „Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-06-13 18:27
Kylie Minogue sužadėtinio paskelbtas paslaptingas eilėraštis internete pakurstė gandus apie neva įvykusias poros vestuves.

Po audringo romano vasarį apie sužadėtuves paskelbę K.Minogue ir Joshua Sasse'as suskubo paneigti vieną pranešimą, anot kurio, pora susituokė praėjusį mėnesį Graikijoje per Kylie 48 gimtadienį.

Joshua tik pasijuokė iš šio pranešimo tinkle „Twitter“: „Aš turbūt buvau didelėse storose graikiškose vestuvėse..., o kad būčiau ten buvęs! @kylieminogue“ ir pridūrė grotelinę žymą “#rumoursrumoursrumours“.

Kylie patvirtino, kad jokių vestuvių dar nebuvo, perkeldama sužadėtinio žinutę į savo oficialų tinklaraštį.

Tačiau 28 metų aktoriui šeštadienį tinkle „Instagram“ paskelbus Williamo Ernesto Henley eilėraštį „To My Wife“ (Mano žmonai), gandai vėl atsinaujino.

#poetry #picoftheday #reading #poet #icon #writers #history #discoverpoetry #lovers

A photo posted by Joshua Sasse (@joshuasasse) on

Vėliau Joshua dar paskelbė D.H.Lawrence'o knygos „Mylinčios moterys“ (Women in Love) viršelio nuotrauką, po kuria vienas gerbėjas pakomentavo: „Be galo daug meilės tavo Insta (sic). Hmm...“.

D. H. Lawrence. 1920. #book #reading #love #lovers #picoftheday

A photo posted by Joshua Sasse (@joshuasasse) on

Pora susipažino ir įsimylėjo pernai rugsėjį, Joshua komedijos „Galavant“ filmavimo aikštelėje. Apie savo sužadėtuves jie pranešė britų laikraščio „The Daily Telegraph“ skelbimų apie santuokas skiltyje.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

„Skelbiama apie Joshua, velionio Dominico Sasse'o ir Mary Heale sūnaus, iš Herefordšyro ir Kylie, Ronaldo ir Carol Minogue vyriausiosios dukters, iš Melburno Australijoje sužadėtuves“, – sakoma skelbime.

Pranešimuose teigiama, kad J.Sasse'as pasipiršo per slidinėjimo atostogas Šveicarijoje, per Kalėdų šventes.

Kylie anksčiau buvo susižadėjusi su ispanų modeliu Andresu Velencoso, bet 2013 metais pora išsiskyrė. Ji taip pat susitikinėjo su Halle Berry buvusiu vyru Olivier Martinezu ir grupės INXS tragiško likimo rokeriu Michaelu Hutchence'u.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai