Kylie Minogue susižadėjo su 20 metų jaunesniu aktoriumi Joshua Sasse

Kylie Minogue ir Joshua Sasse / „Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-02-19 12:15
47-erių dainininkė Kylie Minogue po mažiau nei pusmetį trukusios draugystės susižadėjo su beveik 20 metų už ją jaunesniu britų aktoriumi Joshua Sasse.

Pastaruosius du mėnesius Kylie Minogue pirštą puošė į sužadėtuvių panašus žiedas su didžiuliu briliantu, tačiau pati dainininkė visą tą laiką tylėjo ir nieko nekomentavo apie galimai įvykusias sužadėtuves.

Visas abejones trečiadienį išsklaidė pats Joshua Sasse, po žurnalo NME rengiamų muzikos apdovanojimų vykusiame vakarėlyje dainininkę įvardijęs kaip savo sužadėtinę.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Kaip praneša „The Sun“, pora tame vakarėlyje oficialiai pranešė apie savo sužadėtuves. 

„Kylie būtų norėjusi apie tai neatvirauti, bet Joshas nenorėjo to laikyti paslaptyje, – sakė vienas šaltinis. – Kalbėdamasis su kitais vakarėlio svečiais jis didžiuodamasis vadino ją savo sužadėtine ir juokavo, kad būdamas su ja be jokių problemų gali patekti į bet kokį vakarėlį.“ 

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Kylie Minogue romanas su britų aktoriumi Joshua Sasse į dienos šviesą išlindo praėjusį rugsėjį. Jiedu susipažino filmuodamiesi seriale „Galavant“ – Joshua jame atlieka pagrindinį vaidmenį, o Kylie Minogue filmavosi kaip kviestinė žvaigždė.

Manoma, kad pora susižadėjo per kalėdiniu laikotarpiu įvykusias atostogas Šveicarijos kalnuose.

Jiems abiem ši santuoka bus pirmoji.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai