Kylie Minogue gerbėjus Kaune apšildys šokių muzikos žvaigždės iš Londono „Third Party“

Kylie Minogue / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-10-27 14:22
Dainininkės Kylie Minogue gerbėjai skaičiuoja paskutines dienas iki jos koncerto Kaune. Jau šį penktadienį, spalio 31-ąją, viena populiariausių pasaulio dainininkių surengs šou „Žalgirio“ arenoje. Šiandien paskelbta, kad prie jos prisijungs elektroninės muzikos žvaigždės „Third Party“.

Pagroti tūkstančiams Kylie gerbėjų nori daugybė pasaulio artistų. Buvo tikimybė, kad Kaune ši garbė teks atlikėjams iš Lietuvos, tačiau po ilgų svarstymų dainininkės vadybininkai pasirinko vienus madingiausių šokių muzikos atlikėjų iš Londono.

Europietiško progressive house stiliaus gaivintojais vadinami „Third Party“ – du jauni didžėjai ir prodiuseriai iš Didžiosios Britanijos sostinės, kurių talentą jau įvertino šokių muzikos superžvaigždė Steve'as Angello. Būtent jo leidykloje „Size“ šiuo metu pasirodo „Third Party“ įrašai.

Dar mokykloje susipažinę ir muziką kurti kartu pradėję vaikinai profesionalią karjerą pradėjo Londono klubuose. Į jų gabumus dėmesį greitai atkreipė ryškios muzikos žvaigždės – sukūrę atlikėjos Kelis dainos „Brave“ remiksą, „Third Party“ netrukus sulaukė „Swedish House Mafia“ nario Steve'o Angello skambučio.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Netrukus jų hitą „Release“ jau suko Tiesto, Pete'as Tongas, o „Swedish House Mafia“ ne tik patikėjo britams remiksuoti savo gitą „Save The World“, bet ir pasikvietė „Third Party“ apšildyti savo koncertų turą ir kartu pagroti vakarėliuose Majamyje bei Ibisoje.

Šiandien „Third Party“ pasiekimų kolekcijoje jau yra šimtus tūkstančių peržiūrų renkantys hitai „Duel“, „Everyday Of My Life“, „Thank You“, pasirodymai didžiausiuose pasaulio šokių muzikos festivaliuose, tokiuose kaip „Tomorrowland“.

Kylie Minogue koncertui Kaune „Third Party“ ruošia specialią valandos trukmės programą, kuri išjudins tūkstantinę gerbėjų minią ir padės nusiteikti nepakartojamam australų superžvaigždės šou.

Pirmą kartą Kaune viešėsianti Kylie Minogue Lietuvos publikai pristatys koncertų turo „Kiss Me Once“ programą – įspūdingą dviejų valandų koncertą su ekranais, specialiomis dekoracijomis, galinga įgarsinimo aparatūra, šokėjų ir muzikantų grupėmis bei daugybę sykių keičiamais kostiumais.

1987-aisiais muzikinę karjerą pradėjusi australė yra įrašiusi dešimtis hitų - „I Should Be So Lucky“, „Better The Devil You Know“, „Tears On My Pillow“, „Confide In Me“, „Spinning Around“, „Your Disco Needs You“, „Can't Get You Out Of My Head“, „Slow“, „In My Arms“, „All The Lovers“ ir kitus. Daugybė jų penktadienio vakarą skambės Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai