Vestuvėms su 19 metų jaunesniu mylimuoju besiruošianti Kylie Minogue praskleidė paslapties šydą

Kylie Minogue ir Joshua Sasse / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-01 18:02
Australų dainininkė Kylie Minogue (48) rengiasi vestuvėms su gerokai jaunesniu mylimuoju britų aktoriumi Joshua Sasse (29). Būsimų vestuvių proga ji prisiminė savo heroję Charlene iš 1985 m. sukurto serialo „Kaimynai“, kuri vilkėjo puošnią, bet sentimentalią ir šiems laikams nelabai tinkančią suknelę.

„Tikrai nesirinksiu panašaus modelio, nes jis paseno, kitaip tapčiau pajuokos objektu“, – sakė dainininkė.

Kadras iš serialo "Kaimynai"
Kadras iš serialo "Kaimynai"

Savo būsimą apdarą K.Minogue ketina papuošti gubojų žiedais.

Įdomu tai, kad viena garsiausių pasaulyje dainininkių greičiausiai pasirinks vyro pavardę.

„Kylie Sasse – skamba puikiai. Tai geras scenos pseudonimas“, – svarstė K.Minogue.

Susituokusi ji planuoja dabintis jau turimu sužadėtuvių žiedu, pasak atlikėjos, Joshua išrinko labai “teisingą” papuošalą, o ji ne iš tų moterų, kurioms žūtbūt reikia itin didelio ir vertingo brilianto.

Apie savo sužadėtuvės pora paskelbė prieš metus, kaip tik vasario mėnesį. Jiedu susipažino 2015 metais vieno serialo filmavimo aikštelėje.

Kadras iš serialo "Kaimynai"
Kadras iš serialo "Kaimynai"


K.Minogue meilės istorija – vis dar stebinanti visuomenę: juk už mylimąjį ji vyresnė beveik keliais dešimtmečiais. Tačiau ji ne pirmą kartą elgiasi nestereotipiškai.

Dainininkė yra viešai prisipažinusi, kad jai neteks patirti motinystės džiaugsmo, nes negali susilaukti vaikų. Taip nutiko, kai 2005 m. jai buvo diagnozuotas vėžys. Per metus moteris perėjo chemoterapijos kursą, ligą atitolino.Kada tiksliai įvyks vestuvės, neaišku – pora paskelbė, kad šventę rengs tik tuomet, kai Australijoje, dainininkės gimtinėje, bus leista tuoktis tos pačios lyties asmenims. Australijos vyriausybė planavo peržiūrėti tokio įstatymo projektą ir surengti referendumą vasario mėnesį, tačiau Senatas šį sprendimą atidėjo.

„Kai susiduri su onkologine liga, turi suvokti, kad tavo gyvenimas nebebus toks kaip anksčiau. Aš praradau patirti motinystės džiaugsmą. Žinoma, šiais laikais yra daugybė būdų, kaip galima būtų susilaukti vaiko, tačiau nė vienas iš jų mums su Joshua nėra priimtinas“, – atvirai kalbėjo Kylie.

Įsivaikinimą ar surogatinę motinystę jiedu atmetė. Netekusi galimybės natūraliai susilaukti vaiko, dainininkė iš viso atsisakė šios idėjos.

„Tai sprendimas, kuris brendo ne vienerius metus. Man prireikė daug jėgų, kad galėčiau realybei pažvelgti į akis“, – sakė K.Minogue.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai