Kylie Minogue negaluoja: gerbėjų atsiprašė iki koncerto likus kelioms valandoms

Kylie Minogue / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-08 14:09
Atlikėja Kylie Minogue atšaukė keletą koncertų. Šį mėnesį jos gerbėjai Dubline neišvydo popžvaigždės, nes Kylie negaluoja.

Šiuo metu su muzikiniu turu „Golden“ keliaujanti Kylie Minogue priversta atšaukti keletą koncertų dėl suprastėjusios savo sveikatos. Moteriai gydytojai diagnozavo kvėpavimo takų infekciją ir patarė kurį laiką nekoncertuoti. Kylie teko atšaukti pasirodymus Dubline ir Belfaste.

Moteris turėjo vakar koncertuoti Dubline, o šį vakarą pasirodyti Belfasto arenoje.

„Mylimieji, labai jūsų atsiprašau, kad negalėsiu šį vakarą koncertuoti Dubline, o rytoj Belfaste“, – sekmadienio vakarą socialinėje erdvėje dainininkė atsiprašė gerbėjų. Popprincesė tai padarė likus vos kelioms valandoms iki šou Airijos sostinėje.

Kylie planuoja nekoncertuoti iki lapkričio 6 dienos. Tuomet numatomas jos koncertas Liuksenburge. 

Šių metų balandį popmuzikos žvaigždė išleido jau 14-ąjį albumą, kurį pavadino „Golden“. Kaip ir žadėjo savo instagramo paskyroje, dainininkė į jį sudėjo „visą širdį ir sielą“. Procesas buvo sunkus, bet įdomus, ir Kylie patyrusi didelį malonumą. Kaip jau minėta, visas „Golden“ dainas kūrė pati – to nebuvo nuo „Impossible Princess“, 1997-ųjų albumo, laikų! Be to, „Golden“ įrašytas su nauja kompanija – „BMG Rights Management“: viena iš įtakingiausių muzikos srityje studijų sieja su šiuo darbu daug vilčių.

Publikos, išklausiusios porą singlų iš albumo, nuomonės pasiskirstė – skeptikai dūsauja, kad Kylie, vienu metu vadinta Madonnos konkurente, švaisto talentą vidutinėms dainelėms ir kabinėjasi prie kantri estetikos kūrinyje „Dancing“ bei prie perdėto „Stop Me From Falling“ jausmingumo. O gerbėjai pasirengę kloti eurus už išskirtinę „Golden“ versiją su 16 dainų ir progą patekti į vieną iš penketo koncertų didžiųjų Europos miestų klubuose. Didelės gastrolės albumui paremti vyks rugsėjį ir spalį, bet pasirodymai klubuose – ypatingi, o ir Kylie žadėjo naują šou, kaip sakė pati – intymų ir linksmą.

Naujausi straipsniai

Vaikas ir pinigai

Reklama

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama