Kylie Minogue „Glastonbury“ festivalyje vos tramdė ašaras: „Toks gyvenimas, taip?“

Kylie Minogue/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-01 11:32
Dainininkė Kylie Minogue per šių metų „Glastonbury“ festivalį buvo itin emocionali. 2005 metais, kai gydytojai jai diagnozavo vėžį, atlikėja negalėjo koncertuoti vienoje geidžiamiausių pasaulio scenų, todėl šį kartą ant jos užlipusi ji nesuvaldė savo jausmų.

Birželio 30 dieną Kylie Minogue savo gerbėjams dovanojo įspūdingą šou. Kylie vieną po kito keitė savo sceninius įvaizdžius ir prisijungti prie jos kvietė pasaulinio ryškumo žvaigždes.

Tiesa, moteris vos nepravirko, kai miniai ėmus skanduoti jos vardą, sugrįžo tamsūs praeities prisiminimai. 

Kylie Minogue/Vida Press nuotr.
Kylie Minogue/Vida Press nuotr.

„2005 metais turėjau čia koncertuoti, gaila, tačiau aplinkybės susiklostė taip, kad pasirodymą privalėjau atšaukti. Norėčiau, kad tuomet viskas būtų buvę kitaip, bet toks gyvenimas, taip? Džiaugiuosi, jog šią akimirką mes visi esame čia“, – prabilo Kylie. Ji prisiminė sunkią savo ligą, su kuria kovojo ne vienerius metus.

Kylie Minogue/Vida Press nuotr.
Kylie Minogue/Vida Press nuotr.

Kylie, sužinojusi apie sunkią ligą ir atšaukusi savo pasirodymą, 2005 metais „Glastonbury“ festivalyje sulaukė beprotiškai gražaus kolegų palaikymo. Daugelis jų atliko po keletą garsios atlikėjos dainų.

Per šių metų festivalį Kylie prie jos prisijungti paprašė ją sunkiu metu palaikiusį „Coldplay“ grupės lyderį Chrisą Martiną. Būtent jis buvo vienas iš tų, kurie prieš beveik 15 metų „Glastonbury“ dainavo jos kūrinius.

Šį kartą Chrisas su Kylie atliko hitą „Can’t Get You Out Of My Head“. „Coldplay“ lyderis akomponavo Kylie gitara.

Naujausi straipsniai