Kylie Minogue – 50 metų! Per šį laikotarpį žvaigždė gailėjosi tik vieno

Kylie Minogue / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-28 10:40
Gegužės 28 dieną Australijos superžvaigždei Kylie Minogue sukako 50 metų. Per ilgus gražaus gyvenimo metus Kylie patyrė daugybę nuotykių, pakilimų ir nuosmukių. Vis dėlto yra tik vienas dalykas dėl kurio ji gailisi – jai taip ir neteko susilaukti vaikų.

Gražaus jubiliejaus proga kviečiame iš arčiau pasidomėti hitų „Dancing“ bei „Stop Me From Falling“ atlikėja.

Išleido jau 14 albumų

Šių metų balandį popmuzikos žvaigždė išleido jau 14-ąjį albumą, kurį pavadino „Golden“. Kaip ir žadėjo savo instagramo paskyroje, dainininkė į jį sudėjo „visą širdį ir sielą“. Procesas buvo sunkus, bet įdomus, ir Kylie patyrusi didelį malonumą. Kaip jau minėta, visas „Golden“ dainas kūrė pati – to nebuvo nuo „Impossible Princess“, 1997-ųjų albumo, laikų! Be to, „Golden“ įrašytas su nauja kompanija – „BMG Rights Management“: viena iš įtakingiausių muzikos srityje studijų sieja su šiuo darbu daug vilčių.

Publikos, išklausiusios porą singlų iš albumo, nuomonės pasiskirstė – skeptikai dūsauja, kad Kylie, vienu metu vadinta Madonnos konkurente, švaisto talentą vidutinėms dainelėms ir kabinėjasi prie kantri estetikos kūrinyje „Dancing“ bei prie perdėto „Stop Me From Falling“ jausmingumo. O gerbėjai pasirengę kloti eurus už išskirtinę „Golden“ versiją su 16 dainų ir progą patekti į vieną iš penketo koncertų didžiųjų Europos miestų klubuose. Didelės gastrolės albumui paremti vyks rugsėjį ir spalį, bet pasirodymai klubuose – ypatingi, o ir Kylie žadėjo naują šou, kaip sakė pati – intymų ir linksmą.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Asmeninė drama

Kalbėdama apie „Golden“, dainininkė pabrėžė vėl pajutusi impulsą pasakoti istorijas. Viena iš jų, be abejonės, – apie pačios andainykštį romaną, kuris, kaip ir ankstesni ryšiai su aktoriumi Olivier Martinezu (52) bei modeliu Andrésu Velencoso (40), baigėsi dramatiškomis skyrybomis. Kylie ir britų aktorius Joshua Sasse’as (30) dvejus metus buvo susižadėję, tačiau vedybas atidėliojo iki tos dienos, kai Australijoje bus įteisintos tos pačios lyties asmenų santuokos (jiedu – seksualinių mažumų teisių aktyvistai). Bet sužadėtuvės nutrūko anksčiau, nei Australijos parlamentas tokį leidimą davė, – Kylie aptiko, kad Joshua pernelyg šiltai bendrauja su jauna ispanų aktore Marta Milans ir po kelių konfliktų jį išprašė iš savo namų Vakarų Londone.

Mylimojo neištikimybė jos vos nepalaužė. Atlikėja prisipažino, kad „negalėjo nustoti verkusi“, ir jautė, jog organizmas nenori gyventi, iš streso ją tiesiog purtė, išblėso bet kokie norai, psichika atsisakė priimti tai, kas nutiko. O juk Kylie persirgusi krūties vėžiu, patyrusi operaciją, chemoterapijos seansus...

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Šiandien, praėjus lygiai metams po anų skyrybų, Minogue atrodo bei jaučiasi puikiai ir yra pasirengusi naujiems jausmams – ji visada pabrėžė esanti romantikė ir labai nori vėl pasijusti mylima. Ištekėti? Kas žino, juk ankstesniuose interviu praslydo mintis, esą neįsivaizduojanti, kad vieną dieną su kuo nors eis prie altoriaus. Santuokos klausimą turbūt komplikuoja ir tai, kad po ligos (dabar, žinoma, dar ir dėl amžiaus) Kylie negali turėti vaikų, – norėdama padaryti galą spekuliacijoms šia tema, ji pati apie tai prisipažino.

„Be abejonės, norėčiau žinoti, koks tai jausmas... pažvelgti savo vaikui į akis. Bet likimas yra likimas. Meluočiau, jei sakyčiau, kad nė kiek dėl to nesigailiu, bet nemąstau apie tai kiekvieną akimirką. O ir ką galėčiau padaryti?.. Bet galbūt sutiksiu vyrą, kuris jau turės vaikų, ir galėsiu būti gera pamotė“, – svarstė ji.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai