Kylie Jenner vaikinui – areštas: rizikavo nepilnamečių gyvybėmis

Kylie Jenner / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-17 07:09
Kim Kardashian jaunėlės sesers Kylie gyvenime – nemalonumai. Jos vaikinas Travisas Scottas pateko į teisėsaugos akiratį po to, kai vieno koncerto metu paragino savo gerbėjus visiškai atsiduoti emocijoms. Dėl jo neapdarumo ir žodžių minia sugužėjo prie scenos. Sužeistas apsugos darbuotojas, policininkas ir dar keletas koncerto paklausyti atėjusių žmonių.

Koncerto metu Travisas ragino sėdinčius salėje palikti savo vietas ir atbėgti arčiau scenos. Toks jo gestas lėmė, jog publika akimirksniu tapo nekontroliuojama. Kartais agresyviai repuojantis vyras buvo suimtas už nederamą elgesį, koncerto metu skatintas riaušes ir sukeltą grėsmę nepilnamečių gyvybėms.

Po incidento atlikėjas tikino, jog nieko blogo nenorėjo ir apie galimas pasėkmes jis negalvojo.

This is when Benton County ???? department declared the show a riot #freetravisscott @travisscott

A post shared by Bizzy B (@bizzy_copypaste) on

Kylie Jenner ir Travisas Scottas apie savo santykius prabilo prieš mėnesį. Pirmą kartą drauge pora pastebėta „Koučelos“ festivalyje. Visai neseniai abu pranešė, kad savo santykius įvardija oficialiais ir nežada susitikinėti su kitais vaikinais ar merginomis.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Anksčiau garsioji K. Kardashian sesutė draugavo su reperiu Tyga, tačiau skandalingi jų santykiai nutrūko. Kartu pora praleido tris metus.

Užsienio šaltinių teigimu, Kylie ir Tyga išsiskyrė dėl to, kad reperis be saiko ėmė naudotis jos finansine padėtimi.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai