Kylie Jenner tapo mama: atsiprašė pasaulio ir paaiškino, kodėl slėpė nėštumą

Kylie Jenner
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-05 03:06
Vasario 4 dieną Kylie Jenner (20) paskelbė, kad jai ir mylimajam Travisui Scottui (25) prieš 3 dienas gimė dukra. „Graži ir sveika mergaitė“, – taip savo kūdikį pasauliui pristatė socialinių tinklų žvaigždė.

Apie gimusį vaiką K. Jenner gerbėjams pranešti nutarė praėjus keletui dienų po gimdymo.

Mergaitė gimė vienoje iš Los Andželo ligoninių. Toje pačioje, kur gimdė K. Jenner seserys Kim ir Kourtney. Dukra gimė sverdama beveik 4 kilogramus. Sveika ir graži mergaitė. Būtent taip savo pirmagimę apibūdino jaunoji mama.

Internete K. Jenner atsiprašė savo gerbėjų už ilgai slėptą dukros laukimo istoriją ir paviešino 11 min. trukmės filmuką, kuriame įamžino nėštumo akimirkas iki dukros atėjimo į šį pasaulį.

„Atsiprašau, kad nieko nepasakiau, kai viešumoje buvo tiek spėlionių. Aš suprantu, kad jūs esate įpratę, jog dalinuosi visomis savo gyvenimo istorijomis. Tačiau nėštumas buvo vienintelis dalykas, apie kurį nusprendžiau visam pasauliui nepasakoti.

Man reikėjo pasiruošti šiai rolei, būti pozityvia, be jokio streso. Aš žinojau, kad mano vaikas jaustų kiekvieną blogą emociją, todėl pasirinkau tylą. Nėštumas buvo gražiausia, ką patyriau gyvenime ir tikrai to pasiilgsiu. Dėkoju savo draugams ir ypač šeimai, kuri padėjo išlaikyti mano paslaptį. Mano mažoji, gražioji sveika dukrelė gimė vasario 1-ąją, negalėjau sulaukti, kada šia palaima galėsiu pasidalinti su jumis. Niekada nejutau tokios meilės ir laimės. Ačiū už supratingumą“, – instagramo paskyroje rašė Kylie.

♥️

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai