Kylie Jenner sulaukė grasinimų pagrobti jos dukrą

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-12 18:28
Dar šią savaitę socialinių tinklų žvaigždė Kylie Jenner ištrynė beveik visas dukros Stormi nuotraukas. Vasarį gimusios mergaitės veidukas dingo iš Kylie „Instagram“. Manoma, kad moteris išsigando grasinimų dukrą pagrobti.

Garsiai moteriai ėmus viešinti naujagimės nuotraukas visi gyrė mergaitę, tačiau atsirado ir keletas tokių, kurie po fotografijomis palikdavo baisius komentarus. Pasak šaltinių, Kylie sulaukė rimtų grasinimų pagrobti jos vaiką.

„Socialiniuose tinkluose netrūko Stormi pašiepiančių nuotraukų. Kai kurie vadino vaiką įžeidžiais žodžiais, o vėliau pradėjo gąsdinti naujai iškeptą mamytę Kylie Jenner, jog pagrobs mažylę“, – pasakojo artimas bičiulis.

Jis taip pat patvirtino, kad tai, jog paskutinėje Kylie nuotraukoje buvo nukirpta mažylė Stormi, įrodo, kad Kylie grasinimus priėmė rimtai.

Viešinanti kūdikio nuotraukas mama sulaukė priekaištų. Internautai perskaitę neigiamus komentarus pastebėjo, kad dėl tokių kalta pati Jenner. Ne visos įžymybės puikuojasi savo vaikučiais viešai.

INSTAGRAM nuotr.
INSTAGRAM nuotr.

Taigi, mamos žino geriausiai. Galimai K. Jenner suprato grėsmę savo dukrai, todėl visas jos nuotraukas iš socialinių tinklų pašalino.

Beje, Kylie, skirtingai nei jos giminaitės, viso nėštumo metu buvo visiškai atsiribojusi nuo žiniasklaidos. Besilaukdama savo pirmojo vaiko su reperiu Travisu Scottu moteris nedalijo interviu, nesifotografavo nėščiosios nuotraukoms. Tik pagimdžiusi vaiką Kylie paviešino dukrai sukurtą filmuką.

K. Jenner mergaitė gimė vienoje iš Los Andželo ligoninių. Toje pačioje, kur gimdė jos seserys Kim ir Kourtney. Dukra gimė sverdama beveik 4 kilogramus. Sveika ir graži mergaitė. Būtent taip savo pirmagimę tada apibūdino jaunoji mama.

Internete K. Jenner atsiprašė savo gerbėjų už ilgai slėptą dukros laukimo istoriją ir paviešino 11 min. trukmės filmuką, kuriame įamžino nėštumo akimirkas iki dukros atėjimo į šį pasaulį.

Kylie Jenner
Kylie Jenner

„Atsiprašau, kad nieko nepasakiau, kai viešumoje buvo tiek spėlionių. Aš suprantu, kad jūs esate įpratę, jog dalinuosi visomis savo gyvenimo istorijomis. Tačiau nėštumas buvo vienintelis dalykas, apie kurį nusprendžiau visam pasauliui nepasakoti.

Man reikėjo pasiruošti šiai rolei, būti pozityvia, be jokio streso. Aš žinojau, kad mano vaikas jaustų kiekvieną blogą emociją, todėl pasirinkau tylą. Nėštumas buvo gražiausia, ką patyriau gyvenime ir tikrai to pasiilgsiu. Dėkoju savo draugams ir ypač šeimai, kuri padėjo išlaikyti mano paslaptį. Mano mažoji, gražioji sveika dukrelė gimė vasario 1-ąją, negalėjau sulaukti, kada šia palaima galėsiu pasidalinti su jumis. Niekada nejutau tokios meilės ir laimės. Ačiū už supratingumą“, – instagramo paskyroje anksčiau rašė Kylie.

Naujausi straipsniai