Kylie Jenner su dukra Stormi įsiamžino ant žurnalo viršelio: „Kai tapau mama, mano požiūris į gyvenimą pasikeitė“

Kris Jenner ir Kylie Jenner su dukra Stormi
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-03 20:34
Turtingiausios Kardashianų klano narės, realybės šou žvaigždės ir verslininkės Kylie Jenner (21) dukrelė Stormi Webster (1) jau spėjo papuošti arabiškojo „Harper's Bazaar“ žurnalo numerį.

Pirmagimės jauniausioji pasaulio milijardierė Kylie, kartu su reperiu Travisu Scottu (28) susilaukė praėjusių metų vasarį. Ant „Harper's Bazaar“ viršelio mažylė įsiamžino kartu su mama ir močiute Kris Jenner (63).

Žurnalo numeris skirtas liepos/rugpjūčio mėnesiams. Stormi neturėjo būti viršelyje. „Harper's Bazaar“ pradinis planas buvo įamžinti Kylie ir Kris, tačiau jauna mamytė į fotosesiją atsivedė ir vienerių dukrą. „Idėja įamžinti Stormi ant viršelio kilo spontaniškai. Kylie su šia mintimi iš karto sutiko“, – pasakojo žurnalo komanda.

Interviu metu jauna verslininkė pasakojo, kad gimus Stormi jos ir mamos santykiai labai pasikeitė. „Kai tapau mama, visas mano požiūris į gyvenimą pasikeitė. Dabar aš žiūriu į savo mamą ir esu jai esu dėkinga už visus dalykus, kuriuos ji dėl manęs padarė. Dabar suprantu, ką ji jaučia žiūrėdama į mane. Suprantu kokią meilę ji man jaučia ir kokia ji yra stipri visiems vaikams. Ji tiesiog dievina Stormi“, – pasakojo K. Jenner. „Aš dievinu tave, Kylie“, – įsiterpė Kris.

K. Jenner praėjusią liepą leidinio „Forbes“ paskelbta jauniasia pasaulyje milijardiere. Kylie Jenner atsidūrė 27-oje turtingiausių pasaulio moterų sąraše. Reikia pabrėžti, kad į sąrašą patenka tik tos moterys, kurios pinigus uždirbo pačios. 

Naujausi straipsniai