Kylie Jenner prisipažino jaučianti spaudimą dukrai padovanoti dar vieną šeimos narį

Kylie Jenner su dukra Stormi
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-02-08 09:00
Jauniausioji Kardashian klano narė Kylie Jenner (22) neseniai atšventė antrąjį pirmagimės Stormi gimtadienį. Gausioje šeimoje užaugusi verslininkė ir realybės šou žvaigždė įsiamžino ant naujausio žurnalo „Harpers Bazaar“ numerio viršelio ir interviu metu prisipažino, kad jaučia didžiulį spaudimą dukrai padovanoti brolį arba seserį.

„Mano draugai labai myli Stormi, tačiau iš jų jaučiu didelį spaudimą jai padovanoti seserį ar brolį. Visgi šiuo metu dar vieno vaiko mano planuose nėra“, – pasakojo K. Jenner.

Tiesa, Kylie ir anksčiau yra kalbėjusi apie norą susilaukti daugiau atžalų. „Ateityje norėčiau turėti daugiau vaikų, tačiau nesu suplanavusi, kada tai turėtų įvykti. Nežinau ar keturių vaikų užsimanysiu rytoj ar po septynių metų“, – sakė ji.

Kylie dukrą Stormi, kurios susilaukė su reperiu Travisu Scottu vadina savo „geriausia drauge“. Milijardierė prisipažino dukrą mokanti apie šlovę ir žinomumo kainą.

„Pasaulis šiuo metu yra išprotėjęs, jame labai daug negatyvių emocijų, todėl stengiuosi daryti ką galiu, nors ji dar labai maža. Primenu jai, kad mes esame palaiminti dėl to, ką turime, tačiau viešas gyvenimas turi kitą „medalio pusę“ ir tai ne visada yra malonu“, – pasakojo K. Jenner.

Naujausi straipsniai