Kylie Jenner parodė dukrą ir daug klausimų sukėlusį žiedą

Kylie Jenner su dukterimi Stormi
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-02 08:18
Kylie Jenner ketvirtadienį pirmą kartą pasidalijo savo dukters nuotraukomis. Instagrame paviešintuose kadruose Kylie pozavo laikydama ant rankų lygiai prieš mėnesį gimusią dukrą Stormi.

Smalsūs gerbėjai apžiūrėjo ne tik kūdikį, bet ir laimingą mamytę. Jie pastebėjo ant Kylie rankos sužibusį auksinį žiedą, kurio anksčiau garsenybė neturėjo.

my angel baby is 1 month old today

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Sužadėtuvės? O gal net ir vestuvės? Paskalų apie galimas Kylie ir Traviso Scotto sužadėtuves buvo, tačiau žinutė buvo tokia trapi, kad ji niekur nebuvo akcentuojama. O tai yra iškalbingas faktas - Kylie iki pat dukters gimimo nepatvirtino, kad laukiasi, nors viso pasaulio žiniasklaida apie tai rašė be krislelio abejonės.

Žmonės.lt primena, kad asario 1 dieną Kylie Jenner ir jos mylimajam Travisui Scottui prieš 3 dienas gimė dukra. „Graži ir sveika mergaitė“, – taip savo kūdikį pasauliui pristatė socialinių tinklų žvaigždė. Viso nėštumo laikotarpiu grožio pasaulio numylėtinė K. Jenner slėpė bet kokią detalę apie savo savijautą ir atsiribojo nuo žiniasklaidos. Tik po gimdymo ji pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame užfiksuotos gražiausios nėštumo akimirkos.

stormi webster ????????

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

K. Jenner vasario 28 dieną pristatė savo dukrelės garbei sukurtą naują makiažo priemonių rinkinį. Šešėliai ir lūpų dažai įkvėpti motinystės. Atrodo, kad Kylie kūrybiškumui ribų nėra.

„Dirbau viso nėštumo laikotarpiu. Stormi mane įkvėpė. Šioms kolekcijos priemonėms skyriau ypatingą dėmesį ir atkreipiau dėmesį į kiekvieną detalę", – dar prieš savaitę apie naujausią savo darbą informavo gerbėjus Kyllie.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai