Kylie Jenner paaiškino, kodėl jos veidas atrodo kitaip nei įprasta

Kylie Jenner (dešinėje) / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-09 11:49
Realybės šou žvaigždė, kosmetikos linijos savininkė Kylie Jenner (20) nustebino gerbėjus pasikeitusia išvaizda. Naujausios garsenybės nuotraukos sukėlė tokią audrą internete, kad ji buvo priversta paaiškint, kas nutiko.

Po komentarų, kad vėl atrodo kaip paauglystėje, Kylie informavo savo gerbėjų armiją, jog atsisakė hialurono rūgšties injekcijų į lūpas. Nutraukus injekcijų kursą, jos lūpos ir vėl atrodo natūraliai.

Toks Kylie sprendimas sulaukė ne tik sveikinimų, bet ir priekaištų – esą dabar žvaigždė atrodo taip, tarsi neturėtų lūpų.

Tikėtina, kad hialurono rūgšties injekcijų Kylie atsisakė dėl nėštumo. Vos pasklido žinia, kad Kylie laukiasi, medikai viešai paragino žvaigždę atsisakyti šios grožio procedūros. Kol kas nėra ištirtas hialurono rūgšties poveikis vaisiui, todėl nėščioms moterims ši procedūra nerekomenduojama.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Vasarį dukters Stormi susilaukusi Kylie dabar visą dėmesį skiria motinystei. Galbūt tai viena priežasčių, kodėl ji atsisakė turtus sukrovusių putlių lūpų.

Būtent lūpų dažai yra perkamiausia prekė iš K.Jenner vardinės kosmetikos linijos. Kurį laiką mergina bandė įtikinti pasaulį, jog jos lūpos natūraliai putlios, o šį įspūdį ji tik sustiprina puikiu makiažu. Kylie pasakodavo, jog vien lūpas pasidažyti užtrunka dvi valandas. Vis dėlto vėliau mergina garsenybė prisipažino, kad jos lūpų putlumas yra injekcijų rezultatas.

heat wave

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai