Kylie Jenner nuo mylimojo gavo ypač brangią dovaną: „Atsibudau pasakoje, ačiū, mylimasis Travisai!“

Kylie Jenner / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-11 12:38
Kylie surengė neeilinį vakarėlį, skirtą paminėti jos gimimo dienai – barmenai vilkėjo marškinėlius su Kylie Jenner atvaizdu ant „Forbes“ žurnalo viršelio, o milžiniškas kamuoliukų baseinas ir didžiulis paveikslas per visą sienos ilgį, kuriame nupiešti visi Kardashianų ir Jennerių šeimų atstovai, buvo tik keletas prabangios puotos atributų.

Travisas Scottas taipogi pasistengė originaliai pasveikinti savo mylimąją. Jis Kylie dovanojo baltos spalvos „vintažinį“ „Rolls Royce“ automobilį, perrištą raudonu kaspinu. Tikėtina, kad dovana atsiėjo ne vieną dešimtį tūkstančių dolerių. Reperis Travisas smarkiai padirbėjo ir su dovanos pristatymu – visą Kylie sodą nuklojo šimtais raudonų rožių, kurios suformavo takelį iki pat istorinio automobilio durelių. Pats Travisas savo „Instagram“ paskyroje rašė: „Su gimtadieniu, žmonele, tu man viskas. Tegu Dievas ir toliau laimina tavo sielą. Tegu ši dovana būna pradžios ženklas dar gražesniems dalykams, kurie mūsų laukia.“. Pati Kylie Jenner savo socialiniuose tinkluose įkėlė vaizdo įrašą, kuriame užrašė: „Atsibudau pasakoje, ačiū, mylimasis Travisai!“.

a bunch of baddies ????????‍♀️ we’re 21 today

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Be abejo, tai buvo daugiausia pasidalinimų socialiniuose tinkluose sulaukusi gimtadienio dovana, tačiau toli gražu ne vienintelė. Drabužių kompanija „Pretty Little Thing“ dovanojo Kylie neeilinę rožinę motorinę transporto priemonę „Can-Am Spyder“, puoštą vienaragiais. Taip pat Kylie vakarėlio metu pozavo pasidabinusi „Louis Vuitton“ rankinėmis, gamintomis specialiai jai. Vakarėlyje taip pat netrūko desertų, prabangaus šampano ir kitų gėrimų.

a blessed birthday ✨ so grateful..

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Trumpai tariant, Kyle Jenner 21-asis gimtadienis buvo didingesnis nei kito žmogaus visi gyvenime švęsti gimtadieniai.

Žmonės.lt

Temos:

Aktualu

Naujausi straipsniai