Kylie Jenner išbraukta iš „Forbes“ milijardierių sąrašo: žvaigždė apkaltinta melagyste

Kylie Jenner / Scanpix nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-04-09 08:36
Prieš dvejus metus žurnalo „Forbes“ jauniausia pasaulyje milijardiere tituluota modelis, verslininkė Kylie Jenner (23) išbraukta iš šių metų milijardierių sąrašo.

Kaip skelbia „Insider“, Kylie verslas iš tikrųjų yra mažesnis ir ne toks pelningas, kaip viešai pasakojo ji ir jos šeima. 

K.Jenner turtus susikrovė iš kosmetikos linijos „Kylie Cosmetics“, kurios vertė, „Forbes“ duomenimis, siekia apie 1,2 milijardų JAV dolerių. 2019 metais už 600 mln. dolerių Kylie pardavė 51 proc. šios kompanijos akcijų įmonei „Coty“. 

Teigiama, kad 2020 metais K.Jenner „Forbes“ pateiktuose dokumentuose padidino savo turtus.  

Kylie paslaptis į viešumą iškilo kompanijai „Coty“ pateikus 2020-ųjų finansinę ataskaitą, kurioje „Kylie Cosmetics“ pelnas buvo nurodytas kone perpus mažesnis nei K.Jenner „Forbes“ pateiktuose dokumentuose.

Su apgavyste susidūrę „Forbes“ žurnalistai K.Jenner prilygino Donaldui Trumpui – jie abu stengėsi atrodyti turtingesni, nei yra iš tikrųjų.

Skelbiama, kad Kylie Jenner turto vertė šiuo metu gali siekti 900 milijonų dolerių.

Kim Kardashian ir Kylie Jenner / Scanpix nuotr.
Kim Kardashian ir Kylie Jenner / Scanpix nuotr.

Tiesa, vienu titulu K.Jenner vis dar gali didžiuotis – 2020 metais „Forbes“ paskelbė daugiausiai per metus uždirbusių garsenybių sąrašą, o jo viršuje puikavosi jos pavardė.

Į pirmą „Celebrity 100“ sąrašo vietą K.Jenner užkopė praėjusiais metais uždirbusi daugiau nei 590 milijonų JAV dolerių (neatskaičius mokesčių). Labiausiai savo sąskaitas Kylie  papildė pardavusi 51 proc. savo kosmetikos verslo „Kylie Cosmetics“ akcijų.

Naujausi straipsniai