Kylie Jenner fenomenas: garsenybių klano jaunėlė netrukus nustelbs savo seseris?

Khloe Kardashian, Lamaras Odomas, Kris Jenner, Kendall Jenner, Kourtney Kardashian, Kanye Westas, Kim Kardashian, Caitlyn Jenner ir Kylie Jenner / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-01 11:20
Jauna, nėščia ir labai turtinga. Dėl nėštumo dar šiek tiek dvejojama. O štai dėl finansų – visai ne: modelis ir verslininkė Kylie JENNER (20) – tikra savo klano atstovė, daranti pinigus tiesiog iš oro ir galinti konkuruoti su vyresnėmis sesėmis Kim (37) bei Khloé (33).

Primename, kad visų trijų sesučių mama (ir vadybininkė) – ta pati Kris Jenner (61), tik Kim ir Khloé tėtis – šviesaus atminimo advokatas Robertas Kardashianas, o Kylie – Bruce’as Jenneris, kuris šiandien žinomas kaip Caitlyn Jenner (68). Taigi Kylie sėkmingai rodosi šeimyniniame realybės šou, ir nors pajamos iš šios veiklos – ne svariausios jos biudžete (3400 eurų per savaitę), dešimt metų rodoma „Kardashianų šeima“ – tarsi beprotiškai populiarus tinklaraštis, savotiška reklamos aikštelė, neleidžianti išblėsti publikos dėmesiui.

Viena iš šios akimirkos Kardashianų intrigų – ar tikrai klanas pasipildys naujais nariais? Tai yra – ar Khloé ir Kylie laukiasi. Ypač domina pastaroji – ji visada buvo žiūrovų dėmesio centre, be to, yra labai jauna. Vizualiai pilvukas lyg ir matyti, be to, prieš porą mėnesių mergina beveik nustojo rodytis viešumoje, pradėjo rengtis plačiais, apdribusiais drabužiais – girdi, slepia meilės vaisių ir atliekamus kilogramus, neišvengiamai lydinčius nėštumą. Tokia būsena neįprasta modeliui, ir Kylie kol kas drovisi. Pasak šaltinių, ji pasitiki tik artimiausiais draugais, be abejonės, mylimuoju reperiu Travisu Scottu (25) bei seserimis ir smaginasi erzindama gerbėjus – mat žino, kad jos nėštumas kelia nepaprastą ažiotažą.

GETTY IMAGES nuotr.
GETTY IMAGES nuotr.

Spėjama, kad gims mergaitė, teigiama, kad Kylie surengė slaptą kūdikio laukimo šventę, kad dvi iš devynių Kris Jenner pirktų vaikiškų pižamų (nors anūkų turi septynis) buvo skirtos jos ir Khloé nešiojamiems vaikams. Ką gi – ir vėl kalbama apie Kardashianus ir Jennerius, jie sekami socialiniuose tinkluose, vadinasi, reklamos sutartys klano narių sąskaitas papildo milijonais. Beje, neseniai socialinis tinklas „Instagram“ paskelbė tradicinę metų suvestinę: populiariausių garsenybių dešimtuke Kylie užima septintąją vietą, o jos sekėjų skaičius artėja prie šimto milijonų – toks įspūdingas rezultatas garantuoja merginai 340 tūkstančių eurų už reklaminę žinutę!

Kris Jenner visada sakė, kad jos tikslas – padaryti dukteris turtingas ir garsias. Dabar ji gali būti rami ir dėl jaunylės – 2015-aisiais mergina pristatė kosmetikos liniją „Kylie Cosmetics“ ir per pusantrų metų uždirbo beveik 360 milijonų eurų (suskaičiuota, kad kas 30 sekundžių pasaulyje parduodama po lūpų priežiūros rinkinį, kainuojantį 13 eurų). Dar po 85 tūkstančius eurų jai ir seseriai Kendall (22) pelnė sutartis su garsia nagų priežiūros priemonių kompanija „Opi“. Malonią 1,7 milijono eurų sumą Kylie gavo už maudymosi kostiumėlių kolekciją, kartu su Kendall kurtą kompanijai „Topshop“.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Naujausi straipsniai