Kylie Jenner dukters tėvas Travisas Scottas prakalbo apie mylimosios gimdymą: „Aš buvau labai išsigandęs“

Travisas Scottas ir Kylie Jenner su dukra Stormi
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-17 12:59
Realybės šou „Keeping up with the Kardashians“ žvaigždės Kylie Jenner vaikinas bei devynių mėnesių dukrelės Stormi tėvas reperis Travisas Scottas viešėdamas populiariame amerikiečių televizijos šou pirmą kartą prakalbo apie mylimosios gimdymą.

Lankydamasis Ellen Degeneres šou jis prisipažino, kad nors gimdymo procesas jam atrodo labai gražus – jis buvo nejuokais išsigandęs. Reperis prisipažino, kad labai džiaugiasi jog šalia jo ir Kylie tuo metu buvo realybės šou žvaigždės mama Kris Jenner. 

Kylie Jenner su dukra Stormi / Socialinių tinklų nuotr.
Kylie Jenner su dukra Stormi / Socialinių tinklų nuotr.

„Ji mane prilaikė tiesiogine to žodžio prasme. Man buvo labai baisu. Aš pirmą kartą buvau gimdymo palatoje. Ji (Kris Jenner) padėjo man išgyventi visą šį procesą. Aš vis girdėdavau apie dalyką vadinama placenta. O dieve, kas tai per velnias? Aš jos bijojau (juokėsi). Tačiau kai nukirpau virkštelę ir ji gulėjo Kylie rankose. Nieko nėra geriau“, – pasakojo T. Scottas.

Travisas Scottas ir Kylie Jenner / Vida Press nuotr.
Travisas Scottas ir Kylie Jenner / Vida Press nuotr.

Reperis taip pat prisipažino, kad visas mylimosios nėštumo laikotarpis jam atrodė baisus.

„Aš nervavausi, man buvo baisu. Mes abu labai jauni. Bet kai pirmą kartą į rankas paėmiau kūdikį. Jausmas tiesiog nekontroliuojamas. Niekada nemaniau, kad galiu kažką taip greitai ir taip stipriai pamilti, tas mažas ryšulėlis užvaldo visą tavo kūną. Tai beprotiška“, – prisipažino jis. 

Naujausi straipsniai