Kylie Jenner dukrai – asistentų ir auklių būrys

Kylie Jenner su dukra Stormi / INSTAGRAM nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-03 08:30
Kylie Jenner mokosi greitai. Socialinių tinklų žvaigždė savo neseniai gimusiam kūdikiui skiria ne tik dėmesį, bet ir didžiules investicijas. Pranešama, kad Kylie mergaitei prižiūrėti jau samdo visą būrį auklių ir asistentų.

Vasario 4 dieną Kylie Jenner paskelbė, kad jai ir mylimajam Travisui Scottui prieš 3 dienas gimė dukra. „Graži ir sveika mergaitė“, – taip savo kūdikį pasauliui pristatė socialinių tinklų žvaigždė. Viso nėštumo laikotarpiu grožio pasaulio numylėtinė K. Jenner slėpė bet kokią detalę apie savo savijautą ir atsiribojo nuo žiniasklaidos. Tik po gimdymo ji pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame užfiksuotos gražiausios nėštumo akimirkos.

stormi webster ????????

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Iš pradžių pasakiusi, kad dukros rūpinimusi ji užsiims pati, vėliau K. Jenner savo nuomonę pakeitė. Moteris nusprendė pasitelkti specialistų pagalbą ir paskelbė auklių atranką.

Leidiniui „People“ artimi šaltiniai pasakojo, jog K. Jenner puiki mama, Stormi besirūpinanti itin atidžiai. Tačiau norėdama, jog mažylė gautų absoliučiai viską K. Jenner nusprendė pasitelkti ir profesionalų komandą.

Kylie Jenner su dukterimi Stormi
Kylie Jenner su dukterimi Stormi

Tie patys šaltiniai paneigė visas kalbas apie Kylie šeimą draskančią santykių krizę. Neva, artimųjų – visi gandai apie jaunosios mamytės ir reperio Traviso Scotto skyrybas – iš piršto laužti. Pora ir toliau kartu.

Weather Collection 2/28 at 3pm pst @kyliecosmetics ???? ????: @jamienelson6

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

1 HOUR! #WeatherCollection KylieCosmetics.com @kyliecosmetics

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

K. Jenner vasario 28 dieną pristatė savo dukrelės garbei sukurtą naują makiažo priemonių rinkinį. Šešėliai ir lūpų dažai įkvėpti motinystės. Atrodo, kad Kylie kūrybiškumui ribų nėra. „Dirbau viso nėštumo laikotarpiu. Stormi mane įkvėpė. Šioms kolekcijos priemonėms skyriau ypatingą dėmesį ir atkreipiau dėmesį į kiekvieną detalę", – dar prieš savaitę apie naujausią savo darbą informavo gerbėjus Kylie.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai