Kylie Jenner apie besibaigiančius metus: „Dukrytė – geriausias nutikęs dalykas šiemet“

Kylie Jenner ir Travisas Scottas su dukrele Stormi
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-18 10:03
Realybės šou „Keeping up with the Kardashians“ žvaigždei, verslininkei Kylie Jenner šie metai buvo ypatingi – mergina susilaukė pirmagimės, kurią pavadino Stormi vardu.

Kylie ir jos mylimasis reperis Travisas Scottu dukrelės Stormi susilaukė vasario mėnesį. Nors kalbos, kad realybės šou žvaigždė laukiasi sklandė jau nuo praėjusių metų rugsėjo – nėštumą pavyko nuslėpti iki pat gimdymo.

Džiaugdamasi savo 10 mėnesių megyte, Kylie pasidalijo miela fotografija socialiniuose tinkluose.

„Vis galvoju, kiek daug meilės šiemet gavau iš visų jūsų. Ačiū jums už jūsų tikėjimą ir palaikymą. 2018-ieji buvo nepamirštami... O Stormi gimimas padarė juos nuostabius, žinoma. Laukiu 2019-ųjų“, – rašė socialinių tinklų žvaigždė.

Šie metai sukosi apie dukrą. Kylie mielai dalijosi Stormi fotografijomis ir, atrodo, kad mėgajausi laiku su ja. Apie gimusį vaiką K. Jenner gerbėjams pranešė praėjus keletui dienų po gimdymo.

Mergaitė gimė vienoje iš Los Andželo ligoninių. Toje pačioje, kur gimdė K. Jenner seserys Kim ir Kourtney. Dukra gimė sverdama beveik 4 kilogramus.

View this post on Instagram

thankful.

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Internete K. Jenner atsiprašė savo gerbėjų už ilgai slėptą dukros laukimo istoriją ir paviešino 11 min. trukmės filmuką, kuriame įamžino nėštumo akimirkas iki dukros atėjimo į šį pasaulį.

„Atsiprašau, kad nieko nepasakiau, kai viešumoje buvo tiek spėlionių. Aš suprantu, kad jūs esate įpratę, jog dalinuosi visomis savo gyvenimo istorijomis. Tačiau nėštumas buvo vienintelis dalykas, apie kurį nusprendžiau visam pasauliui nepasakoti.

View this post on Instagram

stormi webster ??

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Man reikėjo pasiruošti šiai rolei, būti pozityvia, be jokio streso. Aš žinojau, kad mano vaikas jaustų kiekvieną blogą emociją, todėl pasirinkau tylą. Nėštumas buvo gražiausia, ką patyriau gyvenime ir tikrai to pasiilgsiu. Dėkoju savo draugams ir ypač šeimai, kuri padėjo išlaikyti mano paslaptį. Mano mažoji, gražioji sveika dukrelė gimė vasario 1-ąją, negalėjau sulaukti, kada šia palaima galėsiu pasidalinti su jumis. Niekada nejutau tokios meilės ir laimės. Ačiū už supratingumą“, – instagramo paskyroje rašė Kylie.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai