Kylanti muzikos žvaigždė: Beyonce dukra Blue Ivy Carter tapo jauniausia MTV apdovanojimų laureate

Beyonce su dukra Blue Ivy / GETTY ir „Instagram“ nuotr. nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Pasaulinio garso atlikėjų Beyonce ir Jay-Z dukra – dar vieno garbingo muzikinio apdovanojimo laureatė. Vos devynerių žvaigždei Blue Ivy Carter, jos mamai ir kitiems kūrėjams sekmadienį daina „Brown Skin Girl“ ašnešė MTV apdovanojimą – ji įvertinta už geriausią kinematografiją, praneša „People“.

Kūrinys „Brown Skin Girl“ šių metų MTV apdovanojimuose buvo nominuotas dviejose kategorijose – už geriausią kinematografiją ir už geriausią R&B muzikos kūrinio vaizdo klipą.

Nors pastarąjį apdovanojimą atsiėmė atlikėjai Bruno Marsas ir „Silk Sonic“ už klipą „Leave the Door Open“, visgi vieną pergalę Blue Ivy pavyko išpešti. Apdovanojimą už geriausią kinematografiją kartu su kitais dainos „Brown Skin Girl“ kūrėjais pelniusi Blue Ivy įsirašė ir į MTV apdovanojimų istoriją – mergaitė tapo jauniausia šių apdovanojimų laureate istorijoje. 

Kadras iš Beyonce vaizdo klipo BROWN SKIN GIRL

Tai – ne vienintelė Blue Ivy Carter statulėlė. Už šį kūrinį jaunoji žvaigždė, kurios gyvenimas yra akylai stebimas nuo pat gimimo, dar pernai spėjo gauti kelis apdovanojimus, jų tarpe ir prestižinį „BET Award“ įvertinimą.

Būdama vos aštuonerių Blue Ivy tap pat tapo jauniausia „BET Award“ apdovanojimo laimėtoja.

Beyoncé su dukra Blue Ivy Carter / GETTY nuotrauka

Įvertinimą pelnęs kūrinys „Brown Skin Girl“ sukurtas 2019 metais filmui „Liūtas Karalius“, kuriame Beyonce įgarsino vieną iš personažų Nalą. Kaip skelbiama, melomanų pamiltos ir kritikų jau įvertintos dainos kūrybos procese dalyvavo ir atlikėjos dukra Blue Ivy Carter. Teigiama, kad tuomet dar tik septynmetė mergaitė ne tik buvo atsakinga už tekstą, bet ir sudainavo keletą kūrinio eilučių.

Apie „Brown Skin Girl“ vaizdo klipą televizijos laidai „Good Morning America“ Beyonce yra sakiusi, jog jai buvo svarbu kalbėti apie rasizmą. 

„Man buvo labai svarbu, kad „Brown Skin Girl“ atstovautų visus rudos odos atspalvius. Taip pat norėjome, kad kiekvienas personažas būtų užfilmuotas didingoje šviesoje... Buvo labai svarbu ir pats laikas drauge bei tai, kad turime galimybę švęsti vienas kito buvimą šalia“, – sakė ji. 

Beyonce, Blue Ivy, SAINt JHN kūrinio „Brown Skin Girl“ vaizdo klipas:

Skaitykite daugiau