Kvepia skyrybomis: Nicole Scherzinger įsiuto ant Lewiso Hamiltono dėl vakarėlio su daugybe merginų

Nicole Scherzinger / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-07-15 21:06
Buvusis „Pussycat doll“ narė ir televizijos projekto „X faktorius“ teisėja Nicole Scherzinger (34) jaučiasi „įsiutusi ir pažeminta“ po to, kai jos draugas, Formule-1 lenktynininkas Lewisas Hamiltonas (27) surengė užsienio žiniasklaidoje nuskambėjusį vakarėlį su tuntu nepažįstamų merginų.

Portalo Mirror.co.uk duomenimis, Nicole į Londoną parskrido tam, kad išsiskirtų su McLaren komandos lenktynininku Lewisu Hamiltonu. Dainininkė mano, kad jo požiūris į poros santykius – nepagarbus ir neatleistinas. Dainininkės draugė, savo ruožtu, tiki, jog penkerius metus trukusi draugystė nebetemps iki pirmadienio.

„Lewisas pažemino Nicole ir parodė, ką jam iš tiesų reiškia šie santykiai. Ji nėra iš tų moterų, kurios leidžiasi stumdomos arba tyliai tupi vyrui po padu. Žodis „įsiutusi“ per švelnus apibūdinti emociją, kurią šiuo metu ji jaučia. Nicole nebežino ar ji gali toliau tęsti santykius su žmogumi, kuris šitaip elgiasi“, – tikino žinomos moters draugė.

Ne ką menkiau ant Lewiso įsiutusi dainininkės draugė tikino, kad nežinanti „koks idiotas gali taip viešai pažeminti savo merginą, o ypač tokią gražią ir daug pasiekusią kaip Nicole“. Artima dainininkei mergina sakė, linkinti jai kuo greičiau palikti savo neklaužadą vaikiną.

„Giliai širdyje Nicole žino, kad Lewisas nėra pasiruošęs santuokai ir šeimai, tačiau ji beprotiškai įsimylėjusi. Ji mėgina save įtikinti, kad jis gali pasikeisti. Būtų daug geriau, jei Nicole jį paliktų“, – sakė dainininkės draugė.

Poros konfliktas prasidėjo po šio trečiadienio, kuomet McLaren komandos lenktynininkas buvo nufotografuotas dešimties merginų apsuptyje, šalia Mayfair viešbučio. Pasirodo, Lewisas su gražuolėmis grįžo į savo apartamentus po audringo vakarėlio klube. Liudininkai tikino, kad lenktynininkas savo numeryje taškė šampaną, o šėlionės truko iki penktos valandos ryto.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai