Kvatositės balsu: Mantas Stonkus pristatė dainą „Šaltekai“ ir jos vaizdo klipą

Manto Stonkaus klipas „Šaltekai“ / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-24 10:40
Pramogų pasaulio apdovanojimuose „Žmonės 2018“ Mylimiausiu aktoriumi paskelbto Manto Stonkaus įkūnytas personažas vėl drebina Lietuvos muzikos padangę. Po poros savaičių pasirodysiančio filmo „Aš Žvaigždė“ pagrindinis herojus Mantas pristato solinę dainą „Šaltekai“ ir jai skirtą vaizdo klipą.

Savotiška realybės interpretacija tapusiame filme Mantas šildosi šlovės spinduliuose kartu su scenos partnere Monika, kurią vaidina dainininkė Monika Pundziūtė. Duetą „Capital M“ dievina tūkstantinės gerbėjų minios, juos ant rankų nešioja muzikos kritikai, atrodo, viskas sekasi geriau negu būtų galima pasvajoti. Vis dėlto staiga vienas iš Lietuvos publikai jau girdėto hito „Žemė plokščia“ atlikėjų, Mantas nutaria pradėti solinę karjerą.

Ir jis pradeda ją sukurdamas dainą apie… šaltibarščius. Simboliška, kad klausytojams daina pristatoma kaip tik tuo metu, kai Lietuvą apėmusi šalta žiema. Tačiau už lango spaudžiant speigui, iš ekrano dvelkia vasariška šiluma – M. Stonkaus vaidinamas personažas tikrai nešąla repuodamas pusnuogis didelėje šiltnamį primenančioje palapinėje, pilnoje augalų.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Be to, „Šaltekų“ vaizdo klipe Mantas maudosi šaltibarščių vonioje, kurioje –daugiau nei 150 litrų lietuvių taip mėgstamo gaivaus patiekalo. Jį klipo filmavimo metu dėl aktoriaus komforto teko šildyti, nes, pasirodo, šaltibarščius atvėsintus malonu tik valgyti, bet ne juose maudytis. Be to, filme Mantas, demonstruodamas visišką atsidavimą idėjai, dėl klipo šaltibarščių spalva nusidažė ir plaukus.

„Tai aišku, kad šaltekai yra mano mėgstamiausia sriuba. Jie bus visiškas šių metų trendas. Ir kitų. Ir dar kitų. Praktiškai, jie niekada neišeis iš mados. Tai –garantuota sėkmė. Manau, šaltibarščių spalva net turėtų papildyti Lietuvos vėliavą. O himnas jiems jau yra, ir jį parašė ne kas kitas, o aš“, – apie singlo gimimą lėmusias priežastis atviravo filmo herojus Mantas.

Dar daugiau jo istorijos vingių ir kelionės link žvaigždžių kalnelių – jau vasario 2 d. kino teatruose pasirodysiančiame filme „Aš Žvaigždė“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai