Kvapnūs pieštukai – ir atminčiai lavinti

Kvapnūs pieštukai – ir atminčiai lavinti / smencils.com nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-07-18 13:00
Greičiausiai prisimenate vaikystėje turėjusios kvapnius flomasterius? Tik jų aromatas turbūt buvo ne pats maloniausias nosiai...

Štai kompanija „Smencil“ pasauliui siūlo ekologiškesnę alternatyvą: kvapnius pieštukus, tinkančius pačiais įvairiausiais gyvenimo atvejais ir progomis, pagamintus iš perdirbtų laikraščių. Norite pieštuko, kuris nuteiktų raminamai? O gal labiau patiktų toks, kuris skatintų susikaupti ir greitai atlikti visus darbus?

 

Tyrimai parodė, kad pipirmėčių aromatas skatina smegenų veiklą ir padeda susikoncentruoti. Tad „Smart Smencil“ pavadintas protingasis mėtinis pieštukas iškart atliks kelias funkcijas! Tikinama, kad šis išlaikys kvapą net iki kelių metų, o aromatas labiausiai jaučiamas tuomet, kai jie padrožiami.

 

Pieštukams naudojami įvairių spalvų arba įprastos pilkos spalvos grafitas, o patys pieštukai išmirkomi specialiame kvapiame skystyje.

 

Štai kokių siūloma įsigyti: vyšnių, kramtomosios gumos, cinamono, saldainių, vynuogių, apelsino, melionų, miško uogų… Šventėms ir ypatingoms progoms galima išbandyti mėtinio šokolado, braškinio kremo, vanilinio kremo, avietinio šokolado aromatinius pieštukus.

 

Taip pat „Smencils“ teigia, kad kvapniesiems pieštukams pasitelkiamos aplinkai draugiškos aromatinės medžiagos, tokios, kurios naudojamos muilams, žvakėms ir nekelia pavojaus žmonių sveikatai.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai