Kvapioje šventėje Violeta Tarasovienė, Nijolė Pareigytė-Rukaitienė, Eglė Jackaitė atskleidė savo atsipalaidavimo ritualus

„Rituals“ parduotuvė Klaipėdoje surengė atidarymo šventę / Andriaus Vengalio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-19 20:45
Ketvirtadienio vakarą namų jaukumo ir kosmetikos prekių tinklo „Rituals“ parduotuvė Klaipėdoje surengė atidarymo šventę. „Rituals Cosmetics“ suteikė unikalią galimybę pirkėjams pasinerti į prekinio ženklo mantrą, pajusti atsipalaidavimą ir kasdienę rutiną paversti prasmingu ritualu. Natūralių žolelių arbata tik įžengus į parduotuvę ir viliojantys kvapai leido kviestiniams svečiams patirti Rytų kultūros žavesį.

„Mes tikime, jog grožį ir laimę galima atrasti mažuose dalykuose. „Rituals“ padeda sustoti ir mėgautis ramybe kasdienių ritualų metu. Pagrindinės „Rituals“ namų jaukumo ir kosmetikos prekinio ženklo ženklo vertybės – tai dėmesys ir dėkingumas žmogui. Todėl mūsų tikslas ir aistra – paversti jūsų kasdienybę prasmingais ritualais“ – skelbia aukščiausios kokybės gyvenimo būdo ir grožio prekės ženklo gamintojai.

Ir iš tiesų, ramybę ir atsipalaidavimą svečiai pajuto vos įžengę į naująją „Rituals“ parduotuvę. Šventinio vakaro dalyviai buvo vaišinami „Rituals“ natūralia žolelių arbata tiesiai iš geišų rankų. Pasiilgę SPA procedūrų, čia pat galėjo pasilepinti rankų masažu ir išbandyti dar neatrastus „Rituals“ kolekcijų produktus. Bene visi svečiai iš renginio išvyko įsigiję produktų, praturtinančių ir sielą ir namus.

Andriaus Vengalio nuotr.
Andriaus Vengalio nuotr.

Į Klaipėdos „Akropolyje“ įsikūrusią prabangaus prekės ženklo parduotuvę atvyko ir žinomi klaipėdiečiai. Šventės nepraleido atlikėja Eglė Čepaitė-Keturkė, aktorė Eglė Jackaitė, TV laidų prodiuserė, veikli mama Goda Skačkauskaitė-Jokubaitienė, „Golden Age“ narė Gabrielė Urbonaitė su vadybininku Genadijumi Narbutu, šokėja Kristina Navickaitė-Tina, dainininkė Nijolė Pareigytė su dukrele Patricija, dainininkai Vilius ir Violeta Tarasovai ir kiti.

Andriaus Vengalio nuotr.
Andriaus Vengalio nuotr.

Grupės „69 danguje“ narė N. Pareigytė-Rukaitienė yra tikra kvapnių žvakių mylėtoja. Tiesa, rasti kvapą, kuris neerzintų, o sukurtų namuose jaukumą, dainininkei tikras iššūkis. Labiausiai N. Pareigytę-Rukaitienę atpalaiduojantis ritualas – karšta vonia su keliais lašais eterinio aliejaus. „Jei jaučiu, kad kimba liga, į vonią įsilašinu pušų, arbatmedžio aliejaus. Labai padeda nuo kosulio, slogos. Jei noriu atsipalaiduoti prieš miegą, įsilašinu levandų aliejaus. Skaitydama kelionių knygas rankas pasitepu akacijų aliejumi. Tai dar labiau sužadina vaizduotę“, – savo mažais ritualais dalinosi N. Pareigytė-Rukaitienė.

Andriaus Vengalio nuotr.
Andriaus Vengalio nuotr.

Iš sostinės į Klaipėdą prieš daugelį metų gyventi persikėlusi V. Tarasovienė pasakojo, kad ramybę ir vidinę harmoniją ji randa būdama prie jūros. „Kai jaučiuosi pavargusi, važiuoju viena arba su vyru prie jūros pasivaikščioti. Vėjas labai gerai prapučia galvą, galiu pamastyti. Labai džiaugiuosi, kad gyvenu mieste prie jūros“, – pasakojo V. Tarasovienė. Namuose atpalaiduojančią atmosferą žinoma dainininkė susikuria kvapnių žvakių pagalba. Tiesa, moteris įsitikinusi, kad svarbiausia yra nepersistengti ir nepaversti savo namų kvapų karalyste.

Tai, kad jaukią aplinką namuose galima susikurti į pagalbą pasitelkus žvakes, eterinius aliejus ir smilkalus įsitikinusi ir G. Skačkauskaitė-Jokubaitienė. Meditacijoms, jogai ir sveikam gyvenimo būdui neabejinga žinoma moteris „Rituals“ parduotuvėje įsigijo kūdikiams skirtos „Tiny Rituals Baby“ produktų linijos gaminių. „Šiuo metu didžiausias mano rūpestis yra du sūnūs. Jų kūno priežiūrai renkuosi kosmetiką, kurioje yra natūralių ir ekologiškų ingredientų. „Tiny Rituals Baby“ plaukų ir kūno prausiklis negraužia akių, negelia, lengvai nuplaunamas. O masažinis aliejus – tikras atradimas“, – džiaugėsi žinoma mama.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai