„Kūrybos podiumo“ dalyves sužavėjo įspūdingas Inetos Stasiulytės seminaras

Ineta Stasiulytė / JurArt’s nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-11 22:00
Kur ir kaip rasti įkvėpimą kasdienėse gyvenimo situacijose ir gauti jo tiek, kad galėtume juo dalytis su kitais? Kaip įpūsti naujų vėjų į gyvenimą, į santykius su mylimuoju? Kas sieja visas moteris? Į šiuos ir kitus klausimus kaunietėms kūrybiškai atsakė geštalto psichoterapiją studijuojanti aktorė Ineta Stasiulytė, tapusi viena iš Kaune vykstančio renginio „Kūrybos podiumas“ seminarų lektorių.

Vesti seminaro moterims ir merginoms į Kauną atvykusi I.Stasiulytė pasidžiaugė malonia ir pakiliai nuteikiančia atmosfera, kurią aplink sukūrė savo darbus „Kūrybos podiumo“ mugėje pristatančios šalies dizainerės, talentingos rankdarbių kūrėjos.

Seminarą I.Stasiulytė pradėjo nuo smagaus eksperimento, parodančio, kaip kiekviena moteris tą pačią informaciją supranta skirtingai. „Skirtumai suartina. Viena iš kitos mes galime pasisemti įkvėpimo“, – teigė aktorė ir pakvietė mintimis visas leistis į kelionę laivu. Juk ir gyvenimas yra tarsi nuolatinis bangavimas.

JurArt’s nuotr.
JurArt’s nuotr.

Šioje įsivaizduojamoje kelionėje netrūko šypsenų, juoko ir praktinių užsiėmimų. Emocijas kurstė ne tik lektorės pasirinkti gyvenimiški pavyzdžiai, bet ir gebėjimas rimtus dalykus perteikti šmaikščiai ir kūrybiškai. Tai padėjo įveikti lietuvėms būdingą santūrumą ir kartu smagiai atlikti visas užduotis.

Garsi aktorė atskleidė, kaip atsipalaiduoti, kaip net tokius buitinius darbus, kaip grindų plovimas ir sriubos virimas, paversti maloniais, patarė, kur ieškoti įkvėpimo šaltinių.

JurArt’s nuotr.
JurArt’s nuotr.

Didelis dėmesys buvo skiriamas moters ir vyro santykiams. Pasak I.Stasiulytės, daug metų kartu praleidusiems žmonėms atrodo, kad jie vienas kitą puikiai pažįsta, iš anksto žino, ką partneris pasakys ar kaip pasielgs vienoje ar kitoje situacijoje. Tačiau tiek daug dalykų iš tikrųjų lieka nepastebėta. Nauji atradimai gali įkvėpti. „Išmokime naujai pažiūrėti ir naujai išgirsti“, – ragino aktorė.

Renginyje „Kūrybos podiumas“ gruodžio 10–11 dienomis kaunietės taip pat klausėsi Giedriaus Drukteinio seminaro apie efektyvią komunikaciją, plėtė savo žinias numerologės Danguolės Mordasienės ir veidotyrininko Armando Kažersko, makiažo meistrės Lanos Vallo ir kitų specialistų seminaruose. Renginio metu vyko nemokama šalies dizainerių mugė ir kūrybinės dirbtuvės.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai