Kūrybiniame Jurgos vakare – gerbėjų būrys ir pasakojimai iš pelkės

Jurga Šeduikytė / Viganto Ovadnevo nuotr.
Autorius: Karina Ziminaitė
Publikuota: 2012-08-01 21:23
Trečiadienio vakarą į jaukų kūrybos vakarą gerbėjus ir draugus pakvietusi dainininkė Jurga Šeduikytė ne tik noriai atsakinėjo į klausimus apie naujojo savo klipą filmavimą pelkėje, bet ir dovanojo susirinkusiems dainas.

Portalui Žmonės.lt Jurga sakė nė nesitikėjusi, kad į jos kūrybos vakarą susirinks tokia gausybė žmonių – nedidelio restorano „Jalta“ kiemas buvo pilnutėlis, o atlikėjos gerbėjai sėdėjo, kur tik rado vietos.

Viganto Ovadnevo nuotr.
Viganto Ovadnevo nuotr.

Jurgos susirinkusieji teiravosi įvairių dalykų – ar lendant į pelkę kando siurbėlės, ar buvo gauti aplinkosaugininkų leidimai. Atlikėja ir klipo režisierius Ričardas Matačius pasakojo apie klipo gimimo idėją ir  artimiausius planus. Gerbėjai baigtą darbą galės išvysti rugsėjo pradžioje, klipo pristatymą palydės koncertai Vilniuje ir Kaune.

Tačiau bene laukiamiausiu šį vakarą tapo improvizuotas Jurgos akustinis koncertas. Jo metu atlikėjai akomponavo jos sutuoktinis Vidas Bareikis, uždainavęs ir pats.

Žmonės.lt jau rašė apie Jurgos įspūdžius iš filmavimo aikštelės, juos galite rasti čia. Klipo režisierius R.Matačius yra pasakojęs, kad neįprastą vietą darbui pasirinko dėl to, kad troško iššūkio.

Viganto Ovadnevo nuotr.
Viganto Ovadnevo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai