Kūryba, kuri laužo stereotipus: pašaukta... prie altoriaus

Netikėtas dizainerės Ingos Miltienienės nuotakos įvaizdis / Ingos Miltienienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-06-01 14:09
Dulkių debesis. Ginklas rankose. Smeigiantis žvilgsnis ir šarvuotis. Taip, jums nesivaidena, – tai vestuvinė fotosesija. Uniformuota moteris nebėra jokia naujiena. Jau įprasta matyti, kad šauktinių savanorių gretose atsiduria merginos, kurios savo noru atlieka karinę tarnybą. Standartus griaunantys mados vėjai pučia ir vestuvių mados kryptimi.

Dizainerė Inga Miltienienė sukūrė pirmąją Lietuvoje miltitaristinio stiliaus vestuvinę suknelę. Pačios kūrėjos įamžintoje fotosesijoje dėmesio centre atsidūrė itin drąsaus įvaizdžio nuotaka.

„Šia fotosesija norėjosi pabandyti parodyti, kad kūryba neturi rėmų. Nuotaka gali savo tipažą atskleisti per suknelę, nes svarbiausia – tą dieną jaustis puikiai. Ir tam galima peržengti visas tradicijas.“

Ingos Miltienienės nuotr.
Ingos Miltienienės nuotr.

Ir iš tiesų, jeigu nuotakos širdyje liepsnoja meilė Tėvynei, viduje verda kovinė dvasia ir nesinori švaraus baltumo, su tokiu įvaizdžiu vestuvių dieną ji neprašautų.

Ingos Miltienienės nuotr.
Ingos Miltienienės nuotr.

Žinoma, tokiu vestuviniu drabužiu pasipuoš ne kiekviena – mat įprasta nuotakas matyti baltos ar šampano spalvos suknelėmis. „Norėjau parodyti, kad nebūtinai nuotaka turi būti balta“, – sakė I.Miltienienė. Suknelė, pasak dizainerės, skirta šiuolaikiškai, drąsiai, galinčiai sau leisti viską nuotakai.

Ingos Miltienienės nuotr.
Ingos Miltienienės nuotr.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai