Kuris „Supermiesto“ kapitonas jaunatviškiausias: Mantas, Giedrius ar Jogaila?

Mantas Stonkus / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Pirmasis tarpusavyje kovojančių miestų pogrupis LNK laidoje „Lietuvos supermiestas“ išsiskiria savo vyriškumu. Čia savo komandas į priekį veda net trys žavūs ir skirtingoms amžiaus grupėms atstovaujantys vyrai: Vilniaus kapitonas Jogaila Morkūnas, Klaipėdos kapitonas Giedrius Savickas ir Plungės vėliavnešys Mantas Stonkus.

Mantas Stonkus ir Inga Jankauskaitė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Trečiąją dešimtį skaičiuojantis aktorius Mantas Stonkus neseniai visus sužavėjo drastiškais savo figūros pokyčiais: vien savo valios ir alinančio darbo dėka Mantas dabar didžiuojasi tokiais raumenimis, nuo kurių akis sunku atplėšti bet kuriai moteriai.

Ketvirtąją dešimtį perkopęs Klaipėdos kapitonas, aktorius Giedrius Savickas, laidos filmavimo metu moteriškosios lyties žiūrovių liūdesiui savo puikiai treniruotą kūną paslėpė po jūreivišku megztiniu, tačiau reta kuri galėtų atsispirti jo šypsenai.

Mantas Stonkus ir Inga Jankauskaitė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Na, o charizmatiškasis verslininkas ir renginių organizatorius Jogaila Morkūnas net ir įžengęs į penktąją dešimtį nebijo rinktis rožinių drabužių – ryškios spalvos yra bene pagrindinis jo stiliaus akcentas.

Mantas Stonkus ir Inga Jankauskaitė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
 

 

Skaitykite daugiau