Kūrinį su Indre Stonkuviene parašiusi Monika Linkytė: „Paauglystėje melsdavausi, kad man išaugtų ilgesnės kojos“

Klipo „Aš myliu save“ filmavimo užkulisiai/Dominykos Ambroževičiūtės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-30 09:34
„Aš myliu save“ – tai linksma daina apie gan rimtus dalykus“, – sako atlikėja Monika Linkytė drauge su laidų vedėja, iniciatyvos #MoterųPasaulyje autore Indre Stonkuviene, antradienį pristačiusi naują kūrinį.

Tiek Monika, tiek Indrė – senos bičiulės. Ši daina joms – galimybė įveikti dar po vieną savo baimę ir paskatinti kitus nebijoti mylėti save.

„Renginiuose su moterimis mes šnekučiuojamės apie viską, paliečiame daug jautrių temų, na, o gyvenime tiesiog negaliu pakęsti monotonijos, todėl „Aš save myliu“ atsirado ir mano renginių programoje. Dainavimas man niekada nebuvo svetimas, turiu klausą, gal tik mano balsas gali kitiems nepatikti, tačiau šis kūrinys iš tiesų leido peržengti dar vieną ribą, dar daugiau sau įrodyti, nebijoti. Tikrai nesiruošiu tapti dainininke, tai yra kita, linksma saviraiškos forma“, – kalba Indrė.

Klipo „Aš myliu save“ filmavimo užkulisiai/Dominykos Ambrozevičiūtės nuotr.
Klipo „Aš myliu save“ filmavimo užkulisiai/Dominykos Ambrozevičiūtės nuotr.

Kūrinyje skamba ne viena jos kertinė frazė iš gyvenimo. Nors žodžius rimavo ir  tarsi mozaiką dėliojo Monika Linkytė, žinoma atlikėja sako, kad į dainą sugulė labai daug Indrės pokštų iš kasdienybės.

„Aš rašiau šią dainą, tačiau galima sakyti, kad visus jos žodžius inspiravo Indrė. Jos paprašiau legendinių, etatinių frazių, pasakiau, jog ši tema mums abiem labai svarbi, abi jaučiame ją. Pagurklis yra mano charizma“, – tuomet juokavo Indrė. Dar pripasakojo įvairiausių dalykų, kaip pavyzdžiui, apie six packą, ir visi jie sugulė į mūsų bendrą kūrinį. Tada nuvažiavau pas savo pažįstamą Jacobą Londone, paprašiau: „Sukurkime linksmą dainą apie gan rimtus dalykus“.  Jis sutiko, tad viskas atsirado paprastai bei lengvai.“

Klipo „Aš myliu save“ filmavimo užkulisiai/Dominykos Ambrozevičiūtės nuotr.
Klipo „Aš myliu save“ filmavimo užkulisiai/Dominykos Ambrozevičiūtės nuotr.

Klipą Indrė su Monika filmavo „Brazzi“ studijoje Vilniuje. Merginos užtruko 12 valandų. Klipo filmavime netrūko ryškių spalvų, abi jos nepabijojo į rankas paimti spurgų bei kebabų, tarsi kokių šiuolaikinių moterų ginklų, skirtų kompleksams nuvyti į šalį.

Klipo „Aš myliu save“ filmavimo užkulisiai/Dominykos Ambrozevičiūtės nuotr.
Klipo „Aš myliu save“ filmavimo užkulisiai/Dominykos Ambrozevičiūtės nuotr.

Pasiteiravus, ar Monika tikrai sau leidžia taip smaguriauti, ji šyptelėjo:

„Tikrai sau leidžiu valgyti viską. Esu visiška saldumynų maniakė. Tačiau mylėti save yra ne apie maistą, o apie tai, kaip tu suvoki, kad tavo netobulume ir yra tobulumas. Bandyti save įtempti į grožio standartą, kurį sukūrė visuomenė, galima iki nukritimo, bet ar tai padarys mus laimingomis? Todėl tikrai nėra nieko bloga sau kartais leisti suvalgyti spurgą.“

Anot Monikos, vidinis grožis atsiskleidžia tada, kai esi taikoje su savimi. Nuo psichologinės būsenos priklauso ir savo išvaizdos pripažinimas. Juk labai graži moteris yra ta, kuri šmaikšti, intelektuali, tokiai moteriai nereikia užsidėti karūnos, kad aplinkiniai suprastų, kad štai čia – karalienė.

Tiek Indrei, tiek Monikai teko įveikti ne vieną kompleksą. Pavyzdžiui, paauglystėje buvo dvi savaitės, kai vakarais Monika melsdavosi, jog jai išaugtų ilgesnės kojos, o štai Indrei prireikė vos ne dešimtmečio, kad pagaliau išmestų savo senus džinsus, į kuriuos vis sau kartodavo kada nors įtilpsianti. „Išmečiau ir pagalvojau, kodėl gi neįsigijus naujų?“ – pasakojo Indrė.

Tiesa, į jųdviejų dainą, kaip teigia merginos, netilpo celiulitas ir Monikos aistra šaltibarščiams. Paprasčiausiai buvo dalykų, kurie nesusirimavo. Nuoširdų,  linksmą kūrinį ir kas į jį „papuolė“ galite išgirsti jau dabar.

Naujausi straipsniai