Kuri „Supermiesto“ kapitonė žaviausia: Natalija Bunkė, Katažina ar Asta Pilypaitė?

Katažina Zvonkuvienė ir Natalija Bunkė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-19 15:49
Į LNK eterį grįžusi laida „Lietuvos supermiestas“ džiugina ne tik įspūdingais dalyvaujančių miestų pasirodymais, bet ir viena už kitą gražesnėmis komandų kapitonėmis. Kviečiame balsuoti, kuri jums žaviausia, specialioje apklausoje, kurią rasite teksto pabaigoje.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Moteriškumu spinduliuojanti Alytaus kapitonė Asta Pilypaitė praeitą savaitę atšventė 44 metų gimtadienį, tačiau laidos filmavimo metu jos ryškiai raudonos lūpos ir tinklinėmis pėdkelnėmis aptemptos kojos traukė ne vieno dalyvio žvilgsnius.

Kauno kapitonė Natalija Bunkė pasirinko dar ryškesnį kozirį – po baltu švarkeliu prie kūno prigludusi juoda palaidinukė leido į valias pasigrožėti jos įspūdinga krūtine, be to, Natalija nustebino ir savo nauja valiūkiška šukuosena.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Visi labai laukė ir Vilnijos krašto kapitonės Katažinos Zvonkuvienės pasirodymo – dar labiau sulieknėjusi dainininkė pasidabino tradiciniais lenkiškais drabužiais ir užgrojo akordeonu.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Kuri iš laidos „Lietuvos supermiestas“ kapitonių laidoje atrodė įspūdingiausiai – neseniai 44-tąjį gimtadienį atšventusi Asta Pilypaitė, dar labiau sulieknėjusi Katažina Zvonkuvienė ar nauja šukuosena pasidabinusi Natalija Bunkė?

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Šašlykai

Reklama