Kurį anūką Elizabeth II mėgsta labiausiai? Tai – ne princai Williamas ir Harry

Karalienė Elizabeth su princo Edwardo ir Vesekso grafienės Sophie dukra Louise Windsor / Scanpix nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
AA

Pasirodo, kad karalienei Elizabeth II (95) mieliausias vaikaitis yra visai ne princas Williamas (39) ar princas Harry (37).

Karališkosios šeimos eksperto teigimu, mėgstamiausia 95-erių monarchės anūkė – jauniausio sūnaus princo Edwardo (57) ir Vesekso grafienės Sophie (56) atžala, 17-metė ledi Louise Windsor. Karalienė ją tiesiog „dievina“, Thesun.co.uk atskleidė Philas Dampieras.

„Ledi Louise tikrai yra labai mėgstama karalienės ir matau, kaip ateityje jai bus skirtas labai svarbu vaidmuo karališkojoje šeimoje. Jos Didenybė dažnai susitinka su netoliese Bagshot parke gyvenančiais Edwardu ir Sophie bei jų vaikais“, – sakė ekspertas.

Ledi Louise Windsor ir karalienė Elizabeth II / Vida Press nuotr.

Artimas ir stiprus ryšys karalienę sieja ne tik su ledi Louise, bet ir su jos motina Sophie. Gimdymo metu ji vos nemirė. Komplikacijos neaplenkė ir Louise, kuriai būnant 10-ies atlikta akių operacija.

„Nepaisant to, ji išaugo į mielą ir išsilavinusią jauną moterį, o karalienė ja be galo žavisi“, – tęsė Philas Dampieras.

Princas Philipas nepraleido anūkės Louise Windsor pasirodymo žirgų lenktynėse – net pats atvairavo automobilį / Vida Press nuotr.
Ledi Louise Windsor ir karalienė Elizabeth II / Vida Press nuotr.

Pasak eksperto, karalienė su ledi Louise yra artimesnės nei su pačiais princais Williamui ir Harry, princesėmis Eugenie ir Beatrice. Taip yra todėl, kad ji ir kiti jos šeimos nariais, pavyzdžiui, brolis Jamesas, kol kas neturi jokių svarbių karališkųjų įsipareigojimų ir gali daugiau laiko praleisti kaip „normalūs“ žmonės.

„Harry ir Meghan, žinoma, išvyko, o Williamas ir Kate didžiąją laiko dalį praleidžia Norfolke bei yra užsiėmę. Taigi su Wessexų šeima ji susitinka dažnai ir ne tokioje įpareigojančioje aplinkoje“, – toliau pasakojo ekspertas.

Ledi Louise artimai bendravo ir su princu Philipu, kuris po mirties anūkei paliko ypatingą dovaną – itin brangintus žirgus ir karietą, kuria važinėtis ledi Louise išmokė būtent jis.

„Mail Online“ šaltinis atskleidė, kad ledi Louise jai paliktais žirgais rūpinasi itin atsakingai ir reguliariai juos, pakinkytus į karietą, vadelioja po Windsorą.

Manoma, kad į Elizabeth II mylimiausių anūkų sąrašo viršų ledi Louise, 14-a eilėje į karališkąjį sostą, pakilo po ilgų atostogų monarchės rezidencijoje Škotijoje 2019 m. vasarą.

Princas Edwardas su dukra ledi Louise Windsor / „Scanpix“/AP nuotr.

Anksčiau Ingrid Seward yra sakiusi, kad karalienei „labiau patinka paprasti žmonės nei tie, kurie jai pataikauja: „Ji – šeimos turtas ir labai mandagi, ką itin mėgsta karalienė.“

Ledi Louise ūgtelėjus karališkojoje šeimoje jai bus skirtas labai svarbus vaidmuo. Pasak eksperto, savarankiška ir išsilavinusi mergina tikriausiai pati sugalvos, kokias pareigas nori užimti. Savarankiškumą itin skatina ir jos tėvai, bet jei karalienei prireiks papildomų rankų arba ji paprašys atlikti kokią nors užduotį vienai, neabejojama, kad ledi Louise jos neatsisakys.

Karalienės Elizabeth II anūkė ledi Louise Windsor (12 nuotr.)
+6
Skaitykite daugiau