Kur šventinį vakarą pakviesti savo Skorpioną, Jautį ar Žuvis?

Pora restorane / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Šv. Valentino vakarą ne vienas savo mylimą žmogų norėtų nustebinti šventine vakariene. Tačiau kaip neapsirikti, kaip nusivesti draugę ar žmoną, mylimą vyrą į tokią vietą, kuri jiems patiktų? Padės astrologų patarimai.

Pasak astrologų, bet kurią vietą: tiek namus, tiek restoranus, tiek miestus, net ir šalis galima priskirti tam tikram Zodiako ženklui pagal vietą, stilių ir kitus astrologinius veiksnius.

Pasak astrologų, bet kurią vietą: tiek namus, tiek restoranus, tiek miestus, net ir šalis galima priskirti tam tikram Zodiako ženklui pagal vietą, stilių ir kitus astrologinius veiksnius.

Tad rinkdamiesi vietą vakarienei, pasidomėkite, koks jūsų mylimojo ar mylimosios Zodiako ženklas, ir parinkite jam tinkamą kavinę, restoraną, užeigą ar sukurkite jaukią vietelę namie.

Avino ženklo atstovams patinka valgyti naujame restorane, kuriame jie dar nėra buvę, nes jie inovatoriai, visada ieško, kas nauja, ir nori didžiuotis tuo, kad yra aplankę visas naujausias maitinimosi vietas mieste. Niekada neapsiriksite, jei šio ženklo atstovui užsakysite gerą kepsnį su daržovėmis. Tiesa, prieš tai pasidomėkite, ar jūsų mylimas Avinas ne vegetaras, nes tokių tarp šio ženklo atstovų irgi gali pasitaikyti.

 • Jaučiams patinka prabangūs restoranai, geri gėrimai. Šio ženklo atstovai vyrai dažnai valgydami nejaučia saiko, tad jei vakarienę ruošiate namuose, svarbu pasistengti, kad nepritrūktumėte užkandžių. Moterys kur kas išrankesnės. Nevalgys visko iš eilės, tačiau itin vertina gerą šokoladą, prie maisto derančius gėrimus, be to, estetišką serviravimą.
 • Jei jūsų mylimasis ar mylimoji yra Dvynių ženklo, pasistenkite surasti tokią vietelę, kurioje jis ar ji nenuobodžiautų. Šio ženklo atstovai ganėtinai permainingi, tad vieną dieną jiems gali patikti indų restorane, kitą – itališka virtuvė. Prieš rinkdami vietą vakarienei, pasistenkite sužinoti, kokia nuotaika apėmusi jūsų mylimą žmogų.
Pora kavinėje / Vida Press nuotr.
 • Jei nusprendėte šventine vakariene pamaloninti Vėžį, žinokite, jam nėra nieko maloniau už namų aplinką, tad jei vakarieniauti nutarėte ne namie, parinkite tokią vietelę, kurioje jūsų mylimasis ar mylimoji jaustųsi jaukiai tarsi namuose – ten, kur malonus apšvietimas, dega daug žvakių, kur patiekalai nebus įmantrūs, bet pažįstamo skonio.
 • Išdidieji, šaunieji Liūtai visada nori būti matomi ir jaustis lyg kino žvaigždės rampų šviesoje, tad jei jau vakarieniauti nusprendėte restorane, rinkitės madingą, prabangią vietą, kuri ilgam išliktų atmintyje.
 • Ak, tos Mergelės! Kiek daug iš jų nevalgo vieno ar kito produkto, netoleruoja netvarkos, renkasi tik ekologiškus produktus... Jei norite, kad jūsų mylima Mergelė liktų patenkinta vakariene ir jūsų išrinkta vieta, geriausia bus, jei sužinosite, kokia kavinukė ar restoranas jai labiausiai patinka. Pakvietę į tokią vietą, tikrai neapsiriksite.
 • Svarstyklės mėgsta lankytis madingose vietose, juk geras įvaizdis joms – bene svarbiausia! Taigi tikrai pro šalį prašausite, pakvietę į pernai populiarų ir jų mėgstamą restoraną, jei jūsų Svarstyklės dar nebuvo ką tik atidarytame madingame portugalų bare. Be to, pasidomėkite, ar ten estetiškas maisto pateikimas, ar stilingas interjeras ir prie jo priderinti indai.
 • Jauki prietema, intymi ir gal net atskira erdvė – tai, ko labiausiai norėtų Skorpionas. Jis itin vertina paslaptis ir intymumą, tad išnuomota atskira restorano erdvė jam labai patiks. Neapsiriksite pasirinkę kepsnių namus ir gerą išraiškingo skonio vyną.
Pora kavinėje / Vida Press nuotr.
 • Šauliai dievina viską, kas susiję su kelionėmis, permainomis, aukštais idealais. Jei pakviesite šio ženklo atstovą išbandyti kitos kultūros virtuvę, labai jį pamaloninsite. Jiems patinka permainos, o prabanga – buvusi nebuvusi. Šaulys tikrai nesupyks net jei nieko tam vakarui neužsakę, išbandysite savo sėkmę ekspromtu sugalvoję, kur vakarieniauti.
 • Prieštaringi jausmai – saugumo poreikis, o kartu ir didžiulis troškimas tapti žinomam – lemia Ožiaragio pasirinkimus. Kita vertus, juos visada traukia istorinės vietos, apie kurias neretai gali paskaityti valandos trukmės paskaitą. Leiskite šią nuostabią dieną savo Ožiaragiui pasijusti tikru aristokratu. Ir tikrai neliksite jo neapdovanoti.
 • Nestandartinės kavinės, užeigos ir restoranai – Vandenių džiaugsmas. Jiems patinka ir užsisakyti maisto į namus. Tad jei visiškai pristigote idėjų, kaip šventinį vakarą palepinti savo mylimą Vandenį, sukurkite jaukią aplinką namuose, ir užsakykite kiniško, japoniško ar kitokios virtuvės maisto. Išties tiks net ir paprasčiausia pica. Svarbu pateikimas ir mylimas žmogus šalia.
 • Niekas Žuvų taip nepradžiugins, kaip gera ir miela kompanija, todėl jei turite draugų, kurie šv. Valentino vakarą norėtų praleisti ne dviese, būtinai kvieskite juos prisijungti. Jei kalbėsime apie maistą, nereikėtų ieškoti egzotikos. Geriausiai tiks tai, ką jūsų Žuvys labiausiai mėgsta.

Skaitykite daugiau