Kur sveikatos ieškoti skirtingų Zodiako ženklų atstovams

Zodiako ženklai / „Fotolia“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-03-24 19:30
Kiekvienam Zodiako ženklui priskiriama tam tikra kūno dalis, organas ir sistema. Štai Avino ženklas siejamas su galva, o Liūto – su širdimi. Jei žmogaus Saulės ženklas labai išreikštas, jį atitinkantys organai ir sistemos gali turėti polinkį į negalavimus. Taigi kokie negalavimai būdingi kiekvienam Zodiako ženklui ir kas padės saugoti sveikatą?

Zodiako ženklas ir jį atitinkantys organai

Avinas valdo galvą, veidą, kaukolę, galvos ir kaklo arterijas bei venas.

Jaučio valdos – gerklė, kaklas, kaklo slanksteliai ir raumenys.

Dvynių ženklui priklauso pečiai, rankos ir plaučiai, taip pat nervų sistema.

Vėžio ženklas susijęs su skrandžiu, krūtine, diafragma bei jų kraujagyslėmis ir raumenimis.

Liūtas – širdies valdovas, kuriam priklauso ir apatinė nugaros dalis, šios srities raumenys bei venos ir arterijos.

Mergelės ženklas susijęs su tokiais vidaus organais kaip kasa, blužnis, žarnynas, viršutine pilvo dalimi.

Svarstyklės atsakingos už inkstus, antinksčius, juosmens sritimi.

Skorpiono valdos – reprodukciniai organai, storoji žarna, dubens kaulai ir raumenys.

Šaulio ženklas siejamas su klubais, sėdimuoju nervu, kryžkauliu.

Ožiaragis valdo kelius, jų sąnarius, odą, stuburą.

Vandenio sritis – čiurnos, viso kūno kraujotaka.

Žuvų ženklas atsakingas už pėdas, limfinę organizmo sistemą ir viso kūno raumenis.

Astrologai pastebi, kad ši priklausomybė neretai lemia ir mažesnius ar didesnius Zodiako ženklų negalavimus, tačiau tikrai rasite ne vieną Aviną, kuriam gyvenime nėra skaudėjusi galva, ar Vėžio atstovą, kuris nesiskundžia jautriu skrandžiu. Vis dėlto naudinga žinoti, su kokiais negalavimais susijęs jūsų Zodiako ženklas, ir imtis profilaktikos anksčiau, nei sunegaluosite.

Kokie negalavimai būdingi Avinams

Jei Marso energija nėra tinkamai išnaudojama, gali varginti galvos skausmai dėl įtampos, kraujotakos sutrikimai, energijos stoka.

Jei Marso energija nėra tinkamai išnaudojama, gali varginti galvos skausmai dėl įtampos, kraujotakos sutrikimai, energijos stoka.


Avino globėjas Marsas ne tik susijęs su galva, veidu, smegenimis ir jų veikla. Ši planeta išreiškia judėjimo principą ir raumenų aktyvumą. Kuo geriau dirba raumenys ir kuo aktyviau Avino ženklo atstovas gyvena, tuo rečiau ir silpniau jis serga. Jei Marso energija nėra tinkamai išnaudojama, gali varginti galvos skausmai dėl įtampos, kraujotakos sutrikimai, energijos stoka. Taip pat pakankamai nejudantys Avinai gali būti dirglūs ir pikti, tad geriausia profilaktika – aktyvus sportas, taip pat labai svarbu jausti, kad gyvenimo tėkmė priklauso nuo jų. Tai padeda Avinams jaustis stipriems ir nesirgti. O kai viskas slysta iš rankų ir padėtis darosi nevaldoma, apima apatija ir negalavimai.

Fotolia nuotr.
Fotolia nuotr.

Jaučiai pasižymi stipria sveikata

Dažniausiai šio ženklo atstovai išties būna stiprūs kaip jaučiai, jie sugeba pasipriešinti ligoms, tad jei gyvenimas teka harmoningai, gali stipriau nesirgti. Silpniausia Jaučių vieta – gerklė, kurios skausmas, užkimimas, faringitai, laringitai pradeda kamuoti, kai kas nors vyksta ne taip, kaip pagal juos turėtų. Taip pat jie gali turėti antsvorio, skydliaukės sutrikimų. Geriausia profilaktika – dainavimas, o jei dainuoti nemokate, auginkite gėles, krapštykitės sode, susiraskite širdžiai mėgstamą ir gerai apmokamą darbą, į kurį galėtumėte pasinerti visa širdimi.

Dvyniai nepakelia streso

Jei šio ženklo atstovus užpuolė nesibaigiančios infekcijos, žinokite, jie išgyvena didžiulę įtampa, su kuria sunku greitai susitvarkyti. Taip pat Dvyniai turi polinkį į neurozes, nemigą, nervinį išsekimą, astmą, bronchitą. Kas jiems padeda palaikyti organizmo tonusą? Nenuobodi ir dominanti veikla, bendravimas su žmonėmis, naujos žinios, informacija. Taip pat naudingi būtų įvairūs kvėpavimo pratimai, ilgi pasivaikščiojimai gryname ore.

Jausmingiesiems Vėžiams svarbu jausti gyvenimo pilnatvę ir harmoniją

Vėžio ženklą globoja Mėnulis, kurio ritmai itin stipriai veikia šio ženklo atstovus. Saugokite save ir patausokite per jaunatį bei pilnaties metu. Mėnulis ir Vėžio ženklas valdo skrandį ir emocijas. Taigi visa, ką gyvenime patiria, sužino, išgirsta, šio ženklo atstovai turi „suvirškinti“, o tada paverčia vienokiomis ar kitokiomis emocijomis. Taigi, jei Vėžio atstovams nesiseka gyvenime, jie patiria stresą ir niekaip negali susitaikyti su kokia nors jiems nepriimtina tiesa, kentės skrandis, vargins opos ar kiti su virškinimu susiję nemalonumai. Šio ženklo atstovams ypač svarbu taiki ir harmoninga namų atmosfera, tvarkinga mityba ir mielas darbas.

Saulės vaikai Liūtai turi jaustis mylimi

Svarbu išmokti mylėti save – tada nereikia laukti pagyrų iš šalies, o ir sveikata nešlubuoja. Atvirkščiai, save mylintys Liūtai moka mylėti kitus ir tuo, ką turi, dalintis.

Liūtas – gyvybingiausias Zodiako ženklas, nes jų globėja ir valdovė Saulė simbolizuoja patį gyvenimą ir atsako už žmogaus širdį. Jei šio ženklo atstovą vargina širdies negalavimai, galima įtarti, kad toks žmogus savęs nerealizavo, jo netenkina tai, kas pasiekta, jis nelaimingas. O laimę ir pasitenkinimą Liūtas jaučia tuomet, kai visi jį myli, juo džiaugiasi, giria. Tačiau lygiai taip pat svarbu jiems išmokti mylėti save – tada nereikia laukti pagyrų iš šalies, o ir sveikata nešlubuoja. Atvirkščiai, save mylintys Liūtai moka mylėti ir kitus, be to, tuo, ką turi, dalintis.


Mergelės rūpinasi savo sveikata

Kitaip ir būti negali, nes šis ženklas ir atsako už sveikatą. Dauguma Mergelių mėgsta švarą, tvarką, sterilumą, neretai yra netgi pedantiškai tvarkingos, joms be galo svarbi higiena. Silpnoji šio ženklo atstovų vieta – žarnynas, o negalavimai susiję su virškinimu, bet paprastai Mergelės itin atidžiai renkasi maistą. Taip pat js gali negaluoti dėl pervargimo – juk tai pats darbščiausias Zodiako ženklas. Todėl svarbiausi patarimai norint išlaikyti sveikatą būtų – nepervargti dirbant protinį darbą, laikytis dienos režimo, taip pat imtis tik mėgstamos veiklos, nes darbas ir sveikata Mergelėms tiesiogiai susiję dalykai. Sveiką žarnyną palaikyti padės sveikas bei šviežias maistas ir reguliari mityba.

Fotolia nuotr.
Fotolia nuotr.

Svarstyklėms padės gera kompanija

Šį ženklą globoja net dvi planetos – Chironas ir Venera, kurios lemia, kad svarbiausia Svarstyklėms yra harmoningi santykiai su aplinka. Jos nemėgsta būti vienos, nuolat ieško sau tinkamo partnerio. Jei kažkas santykiuose nesiklosto, Svarstyklės negaluoja, o didžiausią polinkį turi į inkstų problemas, taip pat neretai silpna yra endokrininė sistema, stuburas. Svarbiausia profilaktika būtų – puikūs santykiai ir geras psichologinis klimatas. Kadangi Svarstyklėms labai svarbu visiems patikti ir įtikti, reikėtų išmokti nuolat rūpintis savimi – tiek savo išore, tiek vidumi, nes būtent nuo to ir prasideda bet kokia harmonija.

TAIP PAT SKAITYKITE: Įspūdingi skaičiai apie žmogaus kūną

Paslaptingosios Skorpiono galios

Šis ženklas – pats stipriausias ir pats neįprasčiausias, nes jo valdovas Plutonas yra labai paslaptingas, valdo mirties ir paslapčių pasaulį, geba stebėtinai transformuotis. Kaip tik ši savybė padeda šio ženklo žmonėms neretai stebuklingai pasveikti net susirgus sunkiausiomis ligomis, išgyventi net sudėtingiausiomis sąlygomis ir susidoroti su tuo, kas kitiems atrodo neįmanoma. Tačiau jų pačių tai negąsdina, kartais net sakoma, kad Skorpionams gerai yra tada, kai viskas blogai, nes juos traukia ribinės situacijos. Neturėdami kur išsikrauti, šie žmonės panyra į fobijas, juos ima persekioti įvairios manijos. Skorpionai linkę sirgti lytinės sistemos ir tiesiosios žarnos ligomis. Intensyvus seksualinis gyvenimas – vienas iš svarbiausių dalykų, kad šio ženklo atstovai būtų sveiki, taip pat geriau jaustis padės ir rūpinimasis kitais.

Šauliams sveikiems išlikti padeda dideli sumanymai

Šį ženklą globoja Jupiteris, kuris yra laikomas laimės ir sėkmės planeta. Taigi

Negalavimai pradeda varginti, kai Šauliai negali įgyvendinti savo didelių sumanymų. Tada jie tampa tulžingi, ciniški. Tulžis apnuodija jų gyvenimą, sargdina.

ji Šaulius apdovanoja energija, gyvenimo džiaugsmu ir dažnai – gera sveikata, nes šie žmonės paprastai mėgsta sportuoti, keliauti, yra aktyvūs. Tačiau ir šio ženklo neaplenkia įvairūs negalavimai, kurie dažniausiai yra susiję su kepenimis. Jų negalavimai pradeda varginti, kai Šauliai negali įgyvendinti savo didelių sumanymų. Tada jie tampa tulžingi, ciniški. Tulžis apnuodija jų gyvenimą, sargdina. Taip pat neretai Šauliai turi bėdų dėl dubens kaulų, klubų, antsvorio problemų. Su visu tuo kovoti Šauliams padės tikslų turėjimas gyvenime. Didelės idėjos ir užmanymai padės išsklaidyti visus negalavimus.

Metams bėgant Ožiaragiai tampa vis sveikesni

Šio ženklo atstovai vaikystėje neretai turi gana silpną sveikatą, kuri, metams bėgant, vis stiprėja. Tai lemia jų ženklo valdovas Saturnas, neretai vadinamas Didžiuoju mokytoju arba Didžiąja nelaime. Tik patirties turintis ir su Saturno energijomis apsipratęs ir jas įvaldęs žmogus gali būti laimingas ir sveikas. Todėl metams bėgant Ožiaragiai tampa vis labiau disciplinuoti, neretai net asketiški, įgauna išminties, darbštumo ir gebėjimą sumaniai rūpintis savimi. Silpnos Ožiaragių vietos – sąnariai, ypač kelių, stuburas, dažnos ligos – artritas, osteochondrozė, sklerozė, radikulitas. Neretai Ožiaragiai skundžiasi ir prastais dantimis bei problemų keliančia oda. Kadangi tai yra vienas darbščiausių Zodiako ženklų, kad būtų sveiki, jiems neretai reikia gerai pailsėti, apskritai subalansuoti darbo ir poilsio režimą. Be to, fizinę veiklą derinti su protine. Sveika mityba ir nuolatinis judėjimas taip pat nepamaišys.

Vandenių sveikatą palaikys neįprasta veikla

Geriausia profilaktika šio ženklo atstovui – neįprasta veikla, susijusi su kitų pasaulių pažinimu, meditacija, nuotykiai.

Šio ženklo atstovus globoja Uranas, planeta, su kurios permainingomis energijomis ne visi sugeba susitvarkyti ir jas pakelti. Tai reiškia, kad Vandenį gali užvaldyti idėja, kuriai jis skirs visą savo laiką, energiją – visas dvasines ir fizines jėgas, kas ilgainiui gali išsekinti jo nervų sistemą, o tada sustreikuoja ir fizinė sveikata. Pradeda varginti nemiga, nerviniai sutrikimai, kurie sutrikdo ir kitus procesus, išprovokuoja širdies negalavimus, kraujotakos sutrikimus. Vandeniai turi polinkį nelaimingiems atsitikimams, susijusiems su elektra, radiacija. Geriausia profilaktika šio ženklo atstovui – neįprasta veikla, susijusi su kitų pasaulių pažinimu, meditacija, nuotykiai. Taip pat norėdami būti sveiki, Vandeniai turėtų sureguliuoti savo dienotvarkę, išmokti planuoti laiką.

Svajingosios Žuvys bus sveikos, jei nuoširdžiai tikės

Žuvis globoja Neptūnas ir tuo daug kas pasakyta, nes ši planeta atsakinga už svajones, sapnus, fantazijas, todėl Žuvys gerokai dažniau nei kurio nors kito ženklo atstovai gyvena susigalvotame pasaulyje, kartais sapnai joms atrodo realesni už gyvenimą, jos mėgsta pasinerti į vaizduotės pasaulį. Todėl ir Žuvų ligos neretai neaiškios, jų priežastį ir tikslią diagnozę gali būti sunku nustatyti. Į nerealų pasaulį pasinėrusios Žuvys kartais pradeda vartoti svaigalus ar kitokius kvaišalus, kas griauna jų fizinę sveikatą. Šiuo atveju padėti gali nuoširdus tikėjimas, kuris yra šio ženklo ramstis, padedantis išeiti iš sunkių situacijų. Žuvų ženklas atsakingas ir už limfinę bei endokrininę sistemas, todėl su jomis susiję negalavimai taip pat būdingi. Galimos alergijos, odos ligos (egzemos, psoriazė). Žuvų kūno vieta – pėdos, tad labai svarbu rinktis patogią avalynę, labiau nei kitiems Zodiako ženklų atstovams pasirūpinti savo kojomis ne tik jas puoselėjant, bet ir atliekant masažą, voneles.

Ji24.lt