Kur išeina Annos Wintour dešinioji ranka Grace Coddington?

Grace Coddington / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-20 14:23
2015-ųjų antrojoje pusėje prasidėjusi mados postų kaita nesibaigia ir naujaisiais metais. Tik šįsyk traukiasi ne kokių mados namų dizaineris, o legendinė amerikiečių „Vogue“ meno vadovė, stilistė Grace Coddington, daugiau kaip 25-erius metus buvusi žurnale antrąja po Annos Wintour.

Mados pasaulyje šis pokytis toks svarbus, kad apie jį kaip dienos naujieną pirmasis pranešė įtakingasis mados verslo ir analitikos portalas „Business Of Fashion“. Jis ir cituoja „Vogue“ atstovo pareiškimą, jog net palikusi vadovės poziciją žurnale, Grace rengs jam bent 4 fotosesijas per metus (ir todėl bent kol kas žurnalas neieškos nieko, kas galėtų ją pakeisti.)

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Pati Coddington, kuriai balandį sukaks 75-eri, neketina išeiti į pensiją: kaip ir minėta, ji kurs fotosesijas žurnalui, rašys knygas (ką darė ir pastaruosius 5 metus), ir imsis kitų projektų (pavyzdžiui, ji yra sukūrusi aksesuarų kolekciją „Balenciaga“).

Faktas, jog ką veikti ji turės visada, jog net Anna Wintour laiko Grace mados genijumi ir sako, kad niekas kitas šiandien taip nejaučia mados tendencijų, kaip ji, ir niekas taip nemoka priversti fotografo padaryti gražią nuotrauką. 

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Elaima.lt

Temos:

Mada

Naujausi straipsniai