Kur ieškoti įkvėpimo kuriant autentišką stilių?

Autentiško stiliaus paieškos/Organizatorių nuotr.
Autorius: Partnerio turinys
Publikuota: 2019-11-13 10:17
Yra daug būdų sekti mados pulsą: populiariausių mados blogerių derinių virtinės socialinio tinklo Instagram sraute, mados tendencijų topai mados žurnaluose ir portaluose, stilistų patarimai ir visas kitas informacijos srautas. Tačiau 2019 m. kelia naujų iššūkių. Tam, kad atrodytum madingas, nebeužtenka įsigyti mados apžvalgose minimus batus, paltą ar rankinę. Naujausi mados pasaulio burtažodžiai – autentiškumas, unikalumas ir tvarumas.

Jie ne tik nurodo kryptį, bet ir įpareigoja savo įvaizdžiu pasakoti asmeninę istoriją. Tai gali pasirodyti kiek sudėtingiau, nei tiesiog sudalyvauti mados „karaoke vakarėlyje“ mėgdžiojant stiliaus guru ar mados topuose dėliojant varneles „jau nusipirkau“. Kuriant autentišką stilių žvilgsnį derėtų nukreipti į savo tapatybę, o taip pat ir „šeimos“ rūbų spintą.

Užmiršti nuosavos rūbų spintos lobynai

Šiemet mados tendencijų topuose nuolat minimi 9-ojo dešimtmečio siluetai bei spalvos, taip pat vintažinių modelių lietpalčiai bei paltai. Parduotuvių lentynose rasite labai platų „seno“ kirpimo rūbų pasirinkimą, tačiau visai kitas jausmas apims įlindus į balintus džinsus, kurie dvidešimt metų tėvų namuose neprarado vilties dar išvysti dienos šviesą. Šios kelnės ne tik leis sukurti į mados taktą pataikančių derinių, tačiau taip pat grąžins tą beribį pasitikėjimo jausmą, patirtą pirmą kartą į gatvę išėjus vilkint vakar turguje nusipirktais firminiais džinsais.

Jei, tenka pripažinti, kad džinsai nepasikeitė, tačiau per prabėgusius metus pasikeitė jūsų nešiojamų džinsų dydis, nenuleiskite rankų ir nepatingėkite į dienos šviesą ištraukti „paslankaus“ dydžio rūbų. Močiutės įmantriomis pynėmis išdabintas megztukas galbūt kadais labiau atrodė kaip bausmė nei stiliaus perliukas, tačiau dabar jis šiluma apgaubs ne tik kūną. Dar įspūdingiau vilkėti autentišką, artimo žmogaus kurtą rūbą, kai parduotuvių lentynose „močiučių“ megztinių, tiek pat daug, kaip ir prekybos centruose „naminių“ koldūnų. Beje, rankų darbas ir natūralūs verpalai – ne tik madinga, bet tobulai atitinka tvaraus vartojimo principus.

Vyresnių šeimos moterų garderobo peržvalga

Lobių paieškas galima pratęsti ir mamos ar net močiutės spintose. Mamos per pažintis gautas smagiais langeliais margintas paltukas galbūt neguls kaip nulietas, tačiau prisilietimas prie autentiško modelio užkurs fantaziją ir pasiūlys kūrybingų idėjų. Galbūt net paskatins atsispirti greitosios mados pagundai ir nepataupius įsigyti aukštos kokybės klasikinio kirpimo paltą, kuris nepriekaištingai išsilaikytų tiek pat metų, kiek mamos jaunystės paltukas.

Močiutės spintoje taip pat galite atrasti nuostabių stiliaus perlų. Jos, pirkdamos skareles, rankines, kailinukus ir kitus rūbus, galvojo ne tik apie pasipuikavimą prieš kaimynes, bet ir įvertindavo daiktų kokybę bei patvarumą. Nustebsite, kaip puikiai išsilaikiusios tik sekmadieniais ryšėtos gėlėmis margintos skarelės. Autentiška skara gali tapti nepranokstamu stiliaus akcentu kuriant tiek minimalistinį, tiek sentimentalų-romantišką įvaizdį.

Rūbų dalybos su partneriu

Itin aktuali lyčių lygybės tema aktualizuojama nuosekliai trinant takoskyrą tarp vyriškos ir moteriškos mados. Beje, šios dalybos yra palankesnės moteriškai pusei, nes didelė tikimybė, kad partneriui bus per maži ne tik jūsų sijonai, bet ir džinsai. Savo ruožtu, plačių pečių vyriški švarkai išryškina ne tik lyčių lygybės klausimus, bet pabrėžia trapias moteriškas formas. Na ir žinoma, ne mažiau svarbus aspektas, kad vilkint iš partnerio spintos pasiskolintus marškinius ar švarką, jausite brangaus žmogaus artumą.

Po įkvepiančios ekskursijos po savo ir artimųjų rūbų spintas, kitomis akimis pažvelgsite ir į parduotuvių lentynas. Tvarumo principas nebūtinai reiškia, kad reikia nešioti iš kartos į kartą perduodamą sijoną, bet ir atsakingą požiūrį į vartojimą. Iš aukštos kokybės audinio pasiūtą suknelę vilkėsite tikrai ne vieną sezoną. Newmood.lt puslapyje rasite nepaprastai platų klasikinių bei drąsaus dizaino suknelių pasirinkimą.

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.
Temos:
Stilius Mada

Naujausi straipsniai