Kur dingo Johnny Deppo milijonai?

Johnny Deppas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-24 13:39
Skirtis su sutuoktiniais Holivude ne taip pavojinga, kaip pyktis su agentais. Nes gali paaiškėti, kad tavo finansinė sėkmė laikosi ant labai trapių atramų. Net jei esi tokia žvaigždė kaip Johnny DEPPAS (54).

Atrodo, kad būtent Johnny ir nėra ko pavydėti, – visus metus nuo pat skyrybų su Amber Heard (31) aktorių persekioja nesėkmės. Kitaip nei Amber, kuri gal ir nedaro įspūdingos karjeros kine, bet vis tiek filmuojasi, o svarbiausia – susitikinėja su vienu įdomiausių nūdienos vyrų Elonu Musku (46) (taip, jie vis dar kartu – nors buvo pranešta apie išsiskyrimą, naujausios bendros nuotraukos akivaizdžiai byloja ką kita). Ištuokos išmoką, gautą iš buvusio vyro, – 6,2 milijono eurų – ji paaukojo Los Andželo vaikų ligoninei ir piliečių teises ginančiai nepelno organizacijai „American Civil Liberties Union“.

Vida press nuotr.
Vida press nuotr.

O jos buvusysis gal ir neskursta, bet gali būti, kad už prabangų gyvenimą (namai įvairiose pasaulio vietose, 15 milijonų eurų vertės jachta, 40 darbuotojų komanda, 45 automobiliai) mokama iš skolintų pinigų, o tam kas mėnesį reikia per pusantro milijono eurų. Tai patvirtinančius dokumentus teismui pateikė „The Management Group“ (TMG), buvusi Deppo vadybos kompanija.

Toks žingsnis – atsakomasis, prieš metus Johnny pareiškė pretenzijas TMG – neva bendrovė pasisavino iš jo sąskaitų didelę sumą – ir pareikalavo 20 milijonų eurų kompensacijos. Tačiau kompanijos vadovai Joelis ir Robertas Mandeliai ne pirmą kartą turi reikalų su garsenybėmis ir iškėlė ieškinį buvusiam klientui.

Aktorius yra sakęs, jog nieko neišmano nei apie finansinius, nei apie teisinius reikalus ir net savo paaugliui sūnui negali padėti spręsti matematikos uždavinių, todėl visada pasitikėjo žmonėmis.

Johnny Deppas atsisakė TMG paslaugų 2016-aisiais, tada pirmąkart ir apkaltino kompaniją aplaidžiai tvarkius finansinius reikalus. Girdi, naujieji vadybininkai aptiko aibę netinkamų sprendimų, tarp jų buvo ir laiku nesumokėti mokesčiai, ir kliento pinigų skolinimas be jo žinios. Rezultatas – 4,6 milijono eurų bauda ir dingę 8 milijonai. O kadangi kompanija 17 metų dirbo kliento nenaudai, jis buvo priverstas gyventi skolon, kuri dabar siekia 33 milijonus eurų. Aktorius kaltina dar ir savo teisininkus iš bendrovės „Bloom Hergott Diemer Rosenthal LaViolette Feldman Schenkman & Goodman, LLP“ sudarius sąmokslą su TMG, drauge siekiant pasisavinti jo pinigus. Deppas teigia, kad vadybininkai sukčiavo su jo kapitalais ir ėmė kreditus, o advokatai viską žinojo, tačiau nepranešė jam.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

TMG atmetė pretenzijas ir pareiškė, kad Deppas pats dėl visko kaltas, – aktorius suvokė apgailėtiną situaciją, tačiau ir toliau beprotiškai švaistė pinigus. Kai pritrūko lėšų, ėmė paskolą po paskolos, o paskui suvertė bėdą vadybininkams. Deppas visada gaudavęs finansų ataskaitas, nė viena paskola nei paimta, nei suteikta be jo parašo. Paprasčiausiai jo ištaigingas gyvenimo būdas dar ir labai brangus. Nors negali skųstis – net ir įvertinus visas problemas, aktoriaus turto vertė siekia 180 milijonų eurų. Kitas dalykas, kad jau kuris laikas Johnny vardas – nepakankamas filmo sėkmės garantas. O bylinėtis su finansininkais ir teisininkais – brangus malonumas.

Be kita ko, TMG teigia, kad dėl Johnny Deppo problemų kaltas ne tik jo paties švaistūniškumas. Prie bėdų ranką pridėjo ir aktoriaus sesuo Christi Dembrowski (57), be kita ko, jo prodiuserių firmos „Infinitum Nihil“ direktorė. Įdomu, kad Christi 1999 metais ir rekomendavo broliui naudotis TMG paslaugomis, tačiau reikalavo, kad kompanija leistų jai disponuoti Deppo pinigais kaip savais. Pavyzdžiui, iš šių lėšų buvo sumokėta už Dembrowski dukters vestuves ir daugkartines visos šeimos atostogas. Christi niekada neatsiskaitydavo už išlaidas – juk brolio pinigai – jos pinigai.

Sunku pasakyti, kas šitoje situacijoje, brendusioje 17 metų, teisus. Atrodo, kad ir specialistams bus dėl ko pasukti galvą. Tačiau aktorius yra sakęs, jog nieko neišmano nei apie finansinius, nei apie teisinius reikalus ir net savo paaugliui sūnui negali padėti spręsti matematikos uždavinių, todėl visada pasitikėjo žmonėmis. Tarp jų ir broliais Mandeliais, kurie dabar teigia, kad dėl nūdienos finansinių bėdų kaltas tik pats Deppas. Tas pats Deppas, kuris dabar išparduoda nekilnojamąjį turtą, kad atsikratytų skolų. Be kita ko, jis skolingas ir buvusiems finansininkams, su kuriais bylinėjasi.

KUR IŠEINA PINIGAI: TMG SUSKAIČIAVO KAI KURIAS DEPPO IŠLAIDAS

Išlaidos vynui – 47 500 eurų per mėnesį

Darbuotojų atlyginimai – 246 tūkstančiai eurų per mėnesį

Nuolatinė paties ir dviejų jo vaikų apsauga – 123 tūkstančiai eurų per mėnesį

Kelionės privačiu lėktuvu „Gulfstream GV“ – apie 164 tūkstančius eurų per mėnesį

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Investicijos į draugų įsteigtą nepriklausomą muzikos kompaniją „Unison“ – 3,3 milijono eurų

14 nekilnojamojo turto objektų visame pasaulyje, tarp kurių – 18 hektarų ploto vila Prancūzijoje, žirgų ferma Kentukyje, kelios Bahamų salos – 62 milijonai eurų

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai