Kuo ypatingi „unisex“ kvepalai?

Kvepalų aromatas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-11 11:09
Mūsų uoslė pradeda vystytis dar ankstyvame amžiuje, todėl nenuostabu, kad kvapas turi daug įtakos lyties ir tapatybės sampratai. Daugybę metų kvepalų kūrėjai gėles priskirdavo moterims, o medienos aromatus naudodavo kurdami vyriškus kvepalus, tačiau laikui bėgant šios tendencijos kito ir nors iki šių dienų galima surasti išskirtinai moteriškus bei vyriškus kvapus, sparčiai populiarėja ir unisex kvepalai – jais galite kvepintis ir Jūs, ir Jūsų antroji pusė.

Tokių kvepalų gamintojai, tarp kurių puikuojasi ir visiems puikiai pažįstami prekiniai ženklai, kaip Calvin Klein ar Tom Ford, įsitikinę, kad kiekvienas aromatas pasakoja savo istoriją ir visiškai nesvarbu, ar juos naudos vyras, ar moteris, o galbūt – abu kartu. Kvepalai jų kūrėjams yra menas, laisvas žodis, išreiškiamas ant odos, todėl pats kvapas yra kur kas svarbesnis už iš anksto nustatomą lytį – taip mums paliekama galimybė rinktis ir neįsprausti savęs į jokius rėmus.

Taip pat teigiama, kad ant kiekvienos odos kvapai išsiskleidžia skirtingai, todėl dar kartą galima įsitikinti magiška aromatų galia, kuri kiekvieną paveikia savaip. Su tokiais kvepalais galima ir paeksperimentuoti – pasipurškę jais dviese, galėsite dalintis savo pojūčiais, užuodžiamais aromatais ir jų asociacijomis, taip iš arčiau susipažindami su išskirtinėmis kvepalų savybėmis.

Nemažai kalbama ir apie tai, jog kvepalai padeda atskleisti ryškiausias savo charakterio savybes – jau seniai nieko nebestebina ryžtingos ir sėkmingai karjerą vystančios moterys ar švelnūs, romantiškomis idėjomis susižavėję vyrai, todėl nenuostabu, kad tokiems bruožams reikalingos ir anksčiau vyriškomis ar moteriškomis laikytos kvepalų natos. O jeigu poroje abu esate lyderiai ar svajokliai – kodėl neišbandyti to paties aromato?

Populiariausi pasirinkimai

Nusprendusiems išbandyti unisex kosmetiką tenka susipažinti su pakankamai gausiu šių gaminių asortimentu – didelį jų pasirinkimą taip pat siūlo ir Pigu.lt elektroninė parduotuvė. Vis dėlto, kaip ir renkantis įprastus variantus, pirmiausia vertėtų atsižvelgti į savo asmenybę, kadangi šie kvepalai taip pat gali puikiai išryškinti savybes, kuriomis Jūs patys labiausiai didžiuojatės.

Ryžtingomis idėjomis ir tvirtu charakteriu pasižymintiems turėtų patikti išskirtiniai Nasomatto Black Afgano kvepalai – sodrus medienos aromatas puikiai pabrėš Jūsų stiprybę vakare, tačiau pasitikėjimu savimi spinduliuosite ir dienos eigoje. Energingoms ir veiklioms asmenybėms ypač tiks populiarusis tualetinis vanduo Calvin Klein CK One, kuris jau iš toli spinduliuoja ryškumu ir geismu – tokiems aromatams tikrai sunku atsispirti. Tiems, kurie nuolat gyvena romantiškomis idėjomis, turėtų patikti tualetinis vanduo Hermes Un Jardin en Mediterrane – jo aromatas iš karto nukelia į svajingą žydrąją pakrantę, kurioje atsigauna ir kūnas, ir siela. Tuo tarpu charizmatiškoms, prabangą vertinančios asmenybėms pabrėžti savo unikalumą leis kvapusis vanduo Amouage Library Collection Opus IX – aukščiausios kokybės aromatai kiekvienam suteikia galimybę pasinerti į išskirtinių aromatų jūrą.

Tiek vyrams, tiek moterims tinkamų kvapų neabejotinai surasite ir dar daugiau – šios idėjos sparčiai populiarėja, todėl automatiškai didėja ir jų pasiūla. Tad nebijokite eksperimentuoti ir patys liksite nustebinti savo pasirinkimų rezultatais. Kiekvienam kvepalai asocijuojasi su savita istorija, todėl nepriklausomai nuo lyties, Jūs visada galite patobulinti savąją išskirtiniais elementais – išskirtiniai unisex kvepalai tikrai padės tai padaryti.

Turinio kontrolė – užsakovo rankose, redakcija neprisidėjo prie turinio kūrimo

Naujausi straipsniai