Kuo pildyti garderobą, kad prabangos dvelksmas lydėtų kasdien?

„Lelevi“ / Gamintojo nuotr.
Autorius: Projekto partnerio turinys
Publikuota: 2021-03-18 09:16
Ar tikrai būtina laukti progos, kad įsigytumėte kokybiškų ir išskirtinių drabužių? Šeimos kuriamas lietuvių prekių ženklas „Lelevi“ griauna mitus, kad laisvalaikio apranga mažiau traukia dėmesį unikaliais siluetais. Mamos ir dukros kūrybinis duetas pasirengęs kasdien puošti moteris moderniais megztais apdarais.

Nepriekaištingą kokybę nusako vien tai, kad „Lelevi“ kolekcijos kuriamos iš aukščiausios kokybės kašmyro, alpakų vilnos, viskozės, šilko, stručių plunksnų, naudojami itališki siūlai.

Asortimentas platus: nuo kelnių, megztinių, kardiganų, golfų ir kimono stiliaus švarkų iki suknelių, paltų ir šalikų. Vyrauja daugelio pamėgtos, tarpusavyje lengvai derinamos ramios pastelinės spalvos: pilki, rudi, kreminiai ir rausvi atspalviai. Prie tokios spalvų paletės nesunkiai priderinsite ryškiaspalvę rankinę, batelius ar kiek ekstravagantiškesnius papuošalus, skrybėlę ir kepurę.

Šio prekių ženklo sumanytoją Agnę Leviškaitę kurti laikui nepavaldžius klasikinius drabužius įkvėpė mama dizainerė Violeta Leviškienė, drabužių gamybos paslaptis narpliojanti jau ne vieną dešimtmetį. V.Leviškienė ne sykį prisidėjo ir prie dizainerio Juozo Statkevičiaus kuriamų megztų apdarų. 

„Lelevi“ / Gamintojo nuotr.
„Lelevi“ / Gamintojo nuotr.

„Mama sukaupusi drabužių kūrimo ir gamybos trisdešimties metų patirtį, todėl šis mūsų projektas jai – mielas pomėgis. Savo kuriamomis kolekcijomis ji puošė ponias Dubajuje ir Monake, o aš sykį pamaniau, kodėl gi tautiečių neatitraukus nuo greitosios mados ir nepasiūlius į kasdienę laisvalaikio aprangą pažvelgti kitaip: garderobą pildyti stilingais minimalistinio dizaino drabužiais. Pastebiu, kad lietuviai vis labiau galvoja apie tvarumą, jiems svarbu ne tik kaina ir modelis, bet ir kokybė. Mėgstu sakyti, kad moterys prabangos nusipelnė kasdien, o su mūsų šeimos kuriamu garderobu taip pasijus kiekviena“, – tikina A.Leviškaitė. 

„Lelevi“ asortimentas tinkamas dėvėti kasdien mieste ar susiruošus romantiškai pasivaikščioti pajūryje, nes kuriant šiuos drabužius didelis dėmesys kreipiamas ir į dizainą, kokybę, ir į patogumą. Kolekcijos gausės ir jau netrukus bus pristatytos pavasario ir vasaros naujienos.

„Atsiras ir mano tėčio menininko Sauliaus Leviškos tapybos darbų ant drobės. Kadangi nestokojame idėjų, kas ten žino, gal kada pateiksime ir rankinių, avalynės. O gal vieną dieną prie mūsų kūrybos namų prisijungs ir kiti talentingi drabužių ar aksesuarų kūrėjai“, – intriguoja Agnė. 

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai