Kūno kalbos ekspertė: kaip užsisegate liemenėlę ir ką tai sako apie jus?

Moteris segasi liemenėlę / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-02-27 09:00
Patti Wood, kūno kalbos ir žmonių elgesio ekspertė sako, kad tai, kaip mes užsisegame liemenėlę, atskleidžia mūsų asmenybės ypatumus. Pasak jos, yra keturi pagrindiniai būdai, kuriuos moterys pasitelkia šiam intymiam reikalui atlikti.

Tarkime, damos, kurios apatinį trikotažą segasi nugaroje, yra labiau palaikančios, paklusti linkusios asmenybės, o tos, kurios užsisega priekyje ir tada pasuka į reikiamą poziciją, – skatintojos ir įkvėpėjos. Žodžiu, galime galvoti, kad tas rytinis ritualas, kai segamės liemenėlę visiškai nieko nevertas, tačiau Patti Wood, knygos „Making the Most of First Impressions, Body Language and Charisma“ autorė, taip nemano.

Keturi užsegimo būdai – 4 asmenybės:

Užsegate nugaroje

Esate palaikanti asmenybė, teisinga, laikotės tradicijų, visada pagalvojate prieš imdamasi kokio nors veiksmo. Šioms moterims būdingas tam tikras senamadiškumas, t. y. jos nemėgsta pokyčių, tad apie juos būtina kalbėtis kuo anksčiau ir paaiškinti, kaip viskas vyks. Draugiškos, išmintingos, puikios klausytojos, kurios visada prisimins, kada jūsų gimtadienis, ir atkiš petį išsiverkti.

Liemenėlę užsegate priekyje ir tada persukate į reikiamą padėtį

Šios damos turi puikų humoro jausmą, mėgsta iššūkius, taip pat trokšta kuo daugiau mokytis ir sužinoti ką nors naujo. Gal dėl to, kad joms viskas labai greitai nusibosta? Jums netrūksta noro paskatinti kitus, esate charizmatiška ir visuomet norite būti įvertinta ir pastebėta. Galima pridėti ir tai, kad lengvai paveikiate kitus žmones ir darote įtaką vienokiems ar kitokiems veiksmams. 

Renkatės priekyje užsegamas liemenėles

Esate mėgstanti vadovauti ir komanduoti, taip pat nešvaistanti laiko veltui.  Veikiate greitai ir spontaniškai. Labai bijote prarasti valdžią ir kontrolę bet kurioje gyvenimiškoje situacijoje. Labiausiai vertinate drąsą, aktyvumą, iniciatyvumą, o ir gyvenime nuobodulio jūs nepatiriate.

TAIP PAT SKAITYKITE: 4 pratimai, padėsiantys atsikratyti riebalų liemenėlės srityje

Iš pradžių užsegate liemenėlę ir tik tada ją užsimaunate per galvą

Jūs rūpestinga ir norite, kad viskas vyktų pagal jūsų planą. Esate analitinio mąstymo, ta, kuri trokšta perfekcionizmo visose gyvenimo srityse, nieko nepaliekate atsitiktinumams. Nemėgstate, kai kiti atkreipia į jus dėmesį, apskritai jo netgi kiek vengiate. Aplinkiniai visada įvertina jūsų diskretiškumą.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai