Kūną išgražinęs Žydrūnas Savickas nusifilmavo komiškoje mėsainių reklamoje

Žydrūnas Savickas / WSA nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-25 12:47
Neseniai galiūnas Žydrūnas Savickas sulaukė didelio žiniasklaidos dėmesio, nes ištobulino savo kūną, dar labiau sutvirtino raumenis ir sulieknėjo. O dabar garsus vyras sulaukė netikėto pasiūlymo nusifilmuoti reklamoje ryjant didžiausią Vilniuje mėsainį.

„Jis – Žydrūnas Savickas – stipriausias planetos žmogus. Tačiau yra kai kas, kas priverčia jį išsižioti kaip niekada anksčiau. Tai Buffalo Tower – didžiausias burgeris mieste“, – taip skelbia komiška reklama, kurioje Žydrūnas vaizduojamas vienu ypu praryjantis milžinišką, daugiau nei kilogramą sveriantį mėsainį.

„Vakar kaip tik mačiau rezultatą. Man labai patiko, juokinga išėjo reklama“, – sako netikėtame amplua sužibėjęs stipruolis iš Lietuvos.

Pasak pašnekovo, jis nėra didelis greitojo maisto gerbėjas. Savo kūno svoriu ir linijomis besirūpinantis sportininkas valgo tik restoranuose gamintus mėsainius.

„Dar visai neseniai porą mėnesių laikiausi itin griežtos dietos. Tačiau ji visiškai kitokia nei daugelio. Žmonės paprastai stengiasi kuo mažiau valgyti, o aš šios dietos metu valgiau net 7 kartus per dieną ir didelėmis porcijomis. Tačiau kruopščiai rinkausi maistą – dažniausiai racioną sudarydavo gera mėsa ir daržovės, smarkiai sumažinau angliavandenių kiekį“, – pasakojo galiūnas.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Reklamos filmavimo metu vyras tikėjosi, kad galės persivalgyti milžiniškais mėsainiais, tačiau realybė buvo visai kitokia. „Valgymas ir filmavimas – du labai skirtingi dalykai. Teko dirbti prieš kameras, o ne valgyti. Bet labai smagiai praleidome laiką, prisijuokėme“, – prisiminęs šyptelėjo Ž.Savickas.

„Žydrūną reklamai pasirinkome neatsitiktinai. Norėjome, kad milžinišką mėsainį pristatytų didelė asmenybė. Ne tik savo gabaritais, bet ir pasiekimais. Galiūnas mielai pokštavo. Smagu, kad jis sutiko su mūsų pasiūlytu linksmu reklamos variantu“, – sako restobaro „Wallstreet Avenue“ atstovai.

Būtent šiame restorane bus siūlomas kone didžiausias mėsainis Vilniaus mieste. Šiam mėsainiui naudojama net 860 gramų jautienos nugarinės. „Kadangi mūsų naudojama jautiena labai sveika, visas burgeris su jame esančiu padažu turi tik 1200 kalorijų. Tačiau, spėjame, kad jį įveikti bus tikras iššūkis“, – šypteli restorano atstovai.

„Mėsainis iš tiesų yra labai didelis. Net man toks jautienos kiekis jame atrodo labai didelis didelis. Prieš svarbias varžybas, kai itin daug valgau, jautienos per dieną suvartoju apie kilogramą, o čia jo mėsainyje galima gauti 860 gramų“, – palygino Ž.Savickas.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

„Sukūrėme šį įspūdingo dydžio milžiną, jis greičiausiai bus neįveikiamas, bet nusprendėme leisti jį išmėginti ir savo lankytojams. Turime net tam specialiai sukurtą rekordų knygą, į kurią pateks visi įveikę šį mėsainį“, – džiūgavo virtuvės šefas – milžino kūrėjas.

Beje, nuo šiandien galima mesti iššūkį pačiam Žydrūnui Savickui. Greičiausiai įveikęs šį burgerį laimės kelionę į Jungtines Amerikos Valstijas.

„Kas mėnesį bus skelbiamas greičiausiai Buffalo Tower įveikęs žmogus ir jo rezultatas, o vasaros pabaigoje bus išrinktas ir apdovanotas nugalėtojas. Jei turėsite papildomų klausimų, klauskite mūsų restobaro personalo“, – sako restobaro atstovai.

Reklamą su Žydrūnu galite išvysti čia:

Žiniasklaidai išplatintas pranešimas spaudai, publikuojamas be redakcijos įsikišimo rubrikoje „Pranešimai“

Naujausi straipsniai