Kultūrizmo apsėsta 19-metė britė savo moterišką kūną pavertė raumenų kalnu

Georgina McConnell / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-08-29 16:42
Britė Georgina McConnell nėra tipinė jauna mergina. Kiekviena jos diena – tai griežtai suplanuotos treniruotės, o raumeninga figūra išskiria ją iš minios.

19-metė kultūristė valgo šešis kartus per dieną, per savaitę treniruojasi penkis kartus. Ir šis merginos triūsas atsipirko, mat Georgina namo parsivežė Didžiosios Britanijos kultūrizmo šiaurės rytų čempionate (UK Bodybuilding and Fitness Federation North East Championship – red.past.) pelnytą aukso medalį.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Aš dievinu kultūrizmą – tai mano gyvenimas. Mano mama ir tėtis irgi rūpinasi savo figūromis, tad vaikystėje namuose nuolat mėtydavosi svarmenys ir kiti sporto reikmenys. Būdama 17-kos metų nusprendžiau, kad noriu tinkamai užsiimti kultūrizmu, nors jau tada jį praktikavau. Žinojau, kad mano amžiaus merginai tai nėra įprasta, daugelis mano bendraamžių norėjo būti lieknos ir žavios, tačiau man patinka tai, ką darau“, – portalui Dailymail.co.uk pasakojo G.McConnell.

Visgi mergina prisipažino, kad jos aistra draugų, šeimos ir priešingos lyties atstovų yra vertinama labai įvairiai.

„Mano tėvai ir draugai manimi didžiuojasi ir mano, kad aš atrodau puikiai, tačiau mano brolis priešingai  – jis visiškai nesupranta kultūrizmo. Šiuo metu neturiu vaikino, tačiau nemanau, kad mano neįprastas hobis juos atbaido. Taip, kai kurie tikrai sutrinka pamatę mano raumenis, bet kitiems tai patinka. Manau, tai skonio reikalas“, – interviu atviravo Georgina.

Nors mergina savo ištreniruotą kūną įspraudžia į mažą bikinį, kasdienybėje ji linkusi jį pridengti.  „Jeigu to nepadarau, žmonės į mane spokso – ypač į mano rankas ir pečius. Dėl savo figūros sulaukiu daug komplimentų, tačiau ir daug įžeidinėjimų. Keletas žmonių praeityje yra pasakę negražių dalykų apie mane“, – prisipažino jaunoji kultūristė.

Tačiau Georgina neleidžia užgauliojimams jos paveikti ir netgi dar smarkiau pradėjo treniruotis, mat spalio mėnesį jos laukia dar vienas čempionatas.

„Man buvo malonu dalyvauti čempionatuose, tačiau turiu būti labai atidi tam, ką valgau. Mano meniu paprastas – ryžiai, kalakutiena ir kiaušiniai. Valgau šešis kartus per dieną ir, deja, negaliu pasimėgauti kuo nors skanesniu, kai išeinu su draugais pavakaroti. Aš išalkstu kas kelios valandos, tačiau toks gyvenimo būdas kaip paauglei kiek sunkus“, – pasakojo kultūristė.

Georgina atskleidė, kad jos svajonė yra tapti profesionalia kultūriste ir Tarptautinės kultūristų federacijos nare.
„Man labai patinka varžytis ir vieną dieną norėčiau tapti profesionalia kultūriste. Prieš lipdama ant scenos aš jaučiu baimę, tačiau vos užlipusi ant jos – jaučiuosi puikiai“, – tvirtino G.McConnell.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai