Kultūrizmas išgelbėjo britę Lisą Cross nuo anoreksijos: „Dabar jaučiuosi labai seksuali“

Lisa Cross / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-09-20 21:17
Kadaise vos 38 kilogramus svėrusią Lisą Cross (35) nuo anoreksijos liūno išgelbėjo svarmenų kilnojimas ir kultūrizmo propagavimas. Moteris paauglystėje nekentė savo kūno, o užaugusi buvo priversta dėvėti vaikiškus drabužius, nes buvo itin liekna.

Tačiau viskas pasikeitė, kai ji susidomėjo kultūrizmu. Nuo tada Lisa nustojo badauti ir kasdien valgė dešimt kartų per dieną. Moteris sako, kad dar niekada nesijautė tokia sveika ir seksuali kaip dabar, rašo Dailymail.co.uk.

L.Cross kasdien suvartoja po 5 tūkst. kalorijų. Dietos racioną sudaro avižos, ryžiai, baltymų kokteiliai, kalakutiena, jautienos kepsniai, brokoliai ir energijos suteikiantys gėrimai. „Dar niekada nesijaučiau tokia laiminga. Jaučiuosi labai moteriška ir seksuali. Užsiimantys kultūrizmu visada labai kritiškai žiūri į savo kūną, nes visuomet mato, ką dar galėtų patobulinti, kilodami svarsčius, tačiau dabar aš jau esu patenkinta savo kūnu“, – atviravo moteris.

„Per visus tuos metus, kai užsiiminėju kultūrizmu, mano požiūris į maistą pasikeitė. Aš nevalgau tam, kad mėgaučiausi maistu. Man tai – tik energijos šaltinis. Paauglystėje mačiau, kad badaujant mano kūnas kentėjo ir nyko. Buvo dienų, kai suvartodavau vos 500 kalorijų, o dabar per dieną suvalgau 5 tūkst.“, – pasakojo britė.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Lisos problemos dėl svorio prasidėjo tuomet, kai paauglė rengėsi 10 klasės egzaminams. Mergina jautė spaudimą ir stresą dėl egzaminų, todėl pradėjo badauti, nes, anot jos, tai buvo vienintelis dalykas, ką ji galėjo kontroliuoti tame gyvenimo etape.

„Nebuvau gabi moksleivė kaip kiti, todėl tekdavo pasėdėti prie knygų. Labai save spaudžiau dėl rezultatų, todėl jausdavausi kalta, jei nepavykdavo gauti gero balo mokykloje. Vaikystėje turėjau problemų su maistu ir nuolatos laikiausi įvairių dietų. Nuo 15-kos iš viso nustojau valgyti ir pradėjau badauti. Ryte suvalgydavau truputį vaisių, o per dieną gerdavau tik vandenį. Nenorėjau valgyti su kitais ir būti šalia maisto, todėl atrasdavau įvairiausių pasiteisinimų“, – pasakojo L.Cross.

L.Cross mitybos ir treniruočių dienos grafikas:

6 val. baltymų kokteilis

8:30 val. 30-ies minučių mankšta

9 val. 120 g kalakutienos, 200 g saldžiųjų bulvių

13 val. baltymų kokteilis

13:30–14:30 val. svarmenų kilnojimas

14:30 val. energiją grąžinantis gėrimas

15:30 val. 120 g kalakutienos, 200 saldžiųjų bulvių

18 val. 120 g kalakutienos, 200 saldžiųjų bulvių

20 val. baltymų kokteilis

22 val. 120 g kalakutienos, 150 g brokolių

0:30 val. baltymų kokteilis, 25 g migdolų

 

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai